Complex

Čeho si nejvíce vážíte na svém životě?

Nejlepší odpověď
Kepler

Že žiju. Ono se s tím nic jiného nakonec dělat nedá.

Další odpovědi
Drap

Toho, že žiji. I když jsou různé zdravotní problémy, tak snad to ještě chvíli vydrží.

zjentek

Na svém životě? Té jeho rozmanitosti!

Denně to venku vypadá jinak. Fauna, flora… mozek to ani nestíhá vstřebat!
Denně jsou tady úplně jiné otázky! ;) ;D ;D

Dále pak těch výdobytků:

Kdykoli otočím kohoutkem, teče.
Kdy chci, mám horkou koupel.
Lehnu si kdy chci.
Když chci, tak si přitopím.
Ožeru se, kdy chci.
Když nechci, tak ne.
Jím, kdy chci a co chci.
Dělám si, co chci.

Toho si vážím. Že je to samozřejmé. Představa, že to tak má každý, je STRAŠNÁ. Již delší dobu trpím neblahým pocitem, že na to lidé dojedeme.

led

Život.
Svoj život som nezískala vlastnou zásluhou, tak ani nemám právo ním mrhať.
Život iných ľudí, okrem svojich detí, nedala som im ich život, tak ani nemám právo ním mrhať.
Život mojich detí, dala som im život, aby žili, tak ani nemám právo ním mrhať.

zvyšok v diskusii …„Že jsem nekradl, nepodváděl a vědomě nikomu neublížil.“…

dudu

Že jsem nekradl, nepodváděl a vědomě nikomu neublížil. Míním v tom pokračovat.

hapiky

Nejvíce si vážím života!

ivzez

Života a ještě pořád ucházejícího zdraví.

yeswecan/'\

Života

Roman71

Vážím si toho, že můj život není založený na hmotných věcech, honbě za penězi a uspokojování tělesných tužeb. Děkuji Bohu za to, že žiji i duchovně, život má hlubší smysl a lepší budoucnost. 🙂

annas

To, že žiji, relativně zdravá ......a nechávám žít.

Milý živote, děkuji ti, že jsem se ráno probudila, to znamená, že žiji, i když nějaký neduh se objevil, ale jinak jsem v pořádku …

klumprt

Že jsem se dostal už zhruba do půlky a ještě jsem to nijak extra neposral. 🙂

barcinek

Vážím si toho, že vím, od koho život mám, a co se svým životem dělat, abych ho využila a nepromarnila.

led

gagaga
á, stratené dieťa sa vrátilo

led

„Že jsem nekradl, nepodváděl a vědomě nikomu neublížil.“
šťastný človek, kto toto môže o sebe povedať
Prosím autora tohto citátu o prepáčenie, ale v živote sa stane, že s čistým svedomím nemôžem tento citát aplikovať u seba (nebudem hovoriť o iných)

nekradl
 – za krádež považujem všetko čo bolo akýmkoľvek spôsobom odcudzené pôvodnému majiteľovi za účelom vlastného obohatenia, alebo obohatenia iného bez náhrady škody tým vzniknutej.
…Som vinná – boli časy, keď zobrala som z prepravky pred obchodom niekoľko rohlíkov a nezaplatila snáď po rokoch mi to bude odpustené

nepodváděl
aj tu musím priznať hriech, veď koľkokrát sme v škole opísali od suseda, alebo našepkávali spolužiakovi pri tabuli
svojho času sa ma pýtali, čo vlastne robím, odpovedala som pravdivo „klamem ľudí“ na zarazené pohľady som dopovedala „ukazujem ľuďom, že to čo vidia, nevidia v skutočnej podobe ale podľa predstáv ľudí, ktorí sa na tejto tvorbe podieľajú. Predstavte si napríklad záber z hororu, desivé prítmie, len záblesk mesačného svitu na čepeli krvavého noža a teraz otvorte oči koľko ľudí okolo a svetlo ako na nočnom Václaváku na silvestra“ Je to podvod a klam, alebo nie?

vědomě nikomu neublížil
tie vyššie uvedené hriechy mladosti som robila vedome, ale poďme na skutočne vedomé ublíženie inému. Ano, ale vedomým ublížením môže byť aj facka hysterickému človeku v záchvate, pokiaľ pozeráte ako divák. Mnohí kritizujete policajtov, záchranárov, hasičov a tvrdíte, že vedome ubližujú iným, ale je to skutočne tak bez príčiny? Ak vám policajt zoberie papiere za technické závady na vozidle, vedome vám tým ubližuje ale koná tak v záujme vašom a v záujme celej spoločnosti, pretože až odstránením závady sa vaše vozidlo stane opäť bezpečné pre vás a ostatných účastníkov cestnej premávky.
Jedno z najčastejších vedomých ublížení inému je napríklad
dať vypoveď človeku, ktorého by ste si radi podržali ako zamestnanca, ale v záujme produkcie práce sa s ním musíte rozlúčiť, často na nátlak vyšších miest alebo „verejnosti“. Je to ťažké rozhodnutie, vedome ublížiť inému.

hapiky

Když je dobrý obraz, na detailech nezáleží.