Angie99

Čeho jste se jako malí nejvíc báli?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Tmy

Pamatuju si, jak jsem šla jako malá jednou v noci za mamkou a říkám jí „Mami, tam je puma!“ „Myslíš tmu?“ „Ne, tam je puma“ 😁 Měla jsem z ní docela strach no. 🙂

.. Mimo to jsem měla strach z naší zubařky. 😁

Další odpovědi
hanny 2

Tmy

Určitě tmy.Jednou jsme byli s rodiči na prohlídce jeskyně a najednou vypli elektřinu.Tak jsme se sestrou začaly řvát.Průvodkyně měla naštěstí baterku,tak nás vyvedla ven.

ten který je

Tmy

Tmy a staré zlé domovnice.

Ella

Něčeho jiného

příšer a jakýchkoliv zvířat (hadi, ješterky, pavouci, myši apod.) za a pod postelí…
bála jsem se že na mě něco vyleze z mezery mezi postelí a zdí a tak jsem tam každý večer strkala kus překrývky, stejně tak polštářem jsem zacpala mezery, aby mi tam nedej bože v noci třeba nespadla ruka a něco mě nekouslo… občas mě to chytne i teď…

Klarisa

Něčeho jiného

Nejvíce jsem se bála svého otce.

roxy52

Něčeho jiného

Měli jsme panickou hrůzu,když jsme slyšeli.že se otec vrací z hospody.A pak to teprve začalo.Je to možná hloupé,ale kdyby dnes umíral žízní,tak mu nepodám ani kapku vody.

pusinka50

Něčeho jiného

Pavouků, hadů, žab, myší a exhibinionistů, se vším jsem se potkala, pavouky jakž takž zvládám, ty ostatní do dnes ne

Drap

Tmy

Ale dnes se už opravdu nebojím, ani tmy tmoucí

aramah

Něčeho jiného

Tunelu na železnici co tunel to řev, lidi si mysleli že mi někdo při nejmenším láme kosti.

Sea

Něčeho jiného

Pohledu na cizí krev, rozbitou hlavu,atd… vlastní krev mi nevadila.

VampGirl

Vysavače

Vysavač pro mne bylo strašidlo číslo jedna! :D Hrozně sem se bála, že se na mě „přisákne“ :D

briketka10

Tmy

tmy, pavouků, velkých lidí..

anonym

Něčeho jiného

Razítka…

anonym

Něčeho jiného

České demokracie a kapitalismu! A jak tak koukám,nebál jsem se zbytečně.

Heřman

Něčeho jiného

Bouřky

Patrik76

Vrtačky

Beny

Tmy

záhada

Tmy