plavala

Čeho by se měl člověk vyvarovat/obávat, když by u sebe nechal např. na týden spát známého (velmi málo známého) člověka?

Spíš teoretická otázka a dotaz na rady a tipy. Člověk je známý přes známého. Je vhodné si napsat nějakou „smlouvu“ či „domluvu“ na papír pro případ, že by druhý byl podvodník/zloděj? Čeho se bát? (Vrah ani feťák to zase není…) :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já bych u sebe nikoho cizího nenechala, nebezpečí sis tu vypsal sám.

Další odpovědi
huxa

Může tě zabít, zfetovat se a zabít tě, zfetovat se, zabít tě a něco ukrást, zfetovat se, zabít tě, něco ukrást a podpálit ti dům, no, prostě je toho hodně.
To, že někdo ještě nikoho nezabil a nikdy nebral drogy neznamená, že to nemusí udělat poprvé.

anonym

Nenenchal bych u sebe spát neznámého,natož neznámou

marci1

Doporučuji Ti, abys ho do bytu vůbec nebral. I když je to známý od známého. Ty ho neznáš. ☹

NikkiHeat

Bůhví co má za návyky......přijdeš domů a on bude ležet tuhý na zemi…co s ním? Nedělej to.....dnešní doba není zrovna nakloněna samaritánství.....a pamatuj: Cesta do pekla je vydlážděná dobrými úmysly.

Nevíteto?

Nejvíc bych se bála krádeží, nebo rozbíjení (ničení) majetku, pomluv, zneužití nějakých informací (které by zjistil u mě doma). ☹

Dochy

Měl bys ho alespoň trochu znát, ev. mít důvěru ke Tvému známému, který má dostatečnou důvěru k onomu individuu. Na velkej průšvih Ti smlouva nebude nic platná a běžné průšvihy byste si měli být schopni vyjasnit sami. Pokud je to na pár dní nezplatně, tak si myslím, že smlouvu řešit netřeba. Základní info o něm bys mít měl a určitě navzájem např. tel. kontakt pro neočekávané situace…