Kubakubila

Je mi 13 let a miluji 14letou dívku. Zatím jsme kamarádi, ale chtěl bych s dívkou chodit, Poradíte, jak jí to říct?

Chtěl bych s ní strašně moc chodit a myslím si že by to taky chtěla jen si to bojíme říct všímám si že na mě furt kouká chodíme spolu ven atd furt na ní myslim děkuji nějaké

--

Čau ahoj je mi 13 let a miluju strašně moc jednu holčinu je jí 14 jsme nejlepší kamarádi

Odpovědi
Čecho_slovák

Tak ještě nějaký čas zůstaňte kamarádi.

Lgee

Kde je otázka? :D

JežíšKristus

Zkus to česky

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.