Kateřina Šil

Doporučíte castingovou agenturu?

Dobrý den, už pátým rokem chodím do dramatického kroužku za paní herečkou, která nás učí různé herecké věci.
Tento rok jsme se s mamkou rozhodly, že mě přihlásí do nějakého castingu. Za zkoušku nic nedám.
Nemohl by mi někdo navrhnout nějakou agenturu nebo tak něco?

Odpovědi
paul1

Tady je seznam agentur pro reklamu, focení, modeling. film, seriály, módní pťehlídky atd., je třeba si vybrat a zkoušet štěstí. Držím palce.

Zdroj: http://www.cas­tingoveagentu­ry.cz/herectvi

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.