Avatar uživatele
anonym

Caj,ktery je u Vas ten nej.....

U mne zeleny (LISTKY)bez cukru.A kdyz si hi mam osladit tak medem,ale malokdy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mirlin před 5165 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Já také piji čaj ráda, ale střídám je podle nálady a chuti. Zelený si chci vychutnat v klidu, černý spíš na snídaní a v poslední době mi zachutnal babiččin ovocný čaj. V každém případě volím raději o trochu „dražší“, ale o to kvalitnější. Jemču a podobné smetí už nikdy. Ty kvalitní ani nemám potřebu doslazovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

černý s citrónem. Vynikající je též jasmínový; piju povětšinou neslazený, ale když už, tak jak říkáte, medem.
Doplňuji:
To Holčička: fakt Ti na HNAČCE nezáleží? Lepší překlep jsem snad nezažil, a že už jich mám pěknou sbírečku ;{DDDDDDDDD

To neber jako výsměch, ale poděkování za příležitost k zasmání od srdce – takhle dobřew jsem se dlouho nepobavil.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já mám taky ráda zelený. Pro lepší chuť si někdy do zeleného čaje hodím kolečko citronu ;o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Zeleny caj s troskou medu,nebo angl.snidanovy,ale rozhodne bez mleka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Chutnájí mi ovocné od Liptonu, sypané zelené, například Jasmínový je dobrý. Občas si dám i anglický černý s cukrem a citronem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Silný černý čaj bez sladidel s mlékem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Černý,silný s trochou cukru.Dobré jsou angl. čaje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Mám ráda ovocný s přísměsí(vanilka, smetana, koření) od Pikwiku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak protože já jsu odjakživa „čajová“ tak u mě vede zelený nebo bílý s jasmínem. Ten opravdu nemá chybu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Čaje to je moje.V létě vlažný,v zimě horký.Mám ráda angl.sypané,zelené a všechny bylinkové.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Mě chutnají čaje Pickwick a sladím taky medem, hlavně v zimě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Já mám nejradší ovocné čaje se špetkou cukru.A na hnačce mi nezáleží.
Doplňuji:
značce

Upravil/a: holčička

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Čaje piju všechny.V zimě si nejraději dělám mateřídouškový z vlastnoručně nasbírané a usušené mateřídoušky.A cvrknu si do něho trošku slivovičky.To je dobrůtka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
axxis

U mne jasně vede zázvorový s medem a citronem. Čerstvý zázvor nastrouhám – l lžička a a zaliju 1 l vody, lžíce medu a jeden citron, a v zimě na vás nevleze žádná nemoc.Dokonce má i hubnoucí účinky -zahřívá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

já mám ráda mátový čaj a taky zelený čaj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Já mám nejraději úplně klasický černý čaj, bez cukru a nijak nedochucovaný. Musí být ale opravdu kvalitní, nejlépe sypaný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miisa

Já moc čaj nepiju ale občas mám chuť a dám si buď pickwick a nebo černý čaj. Medem nesladím, jenom cukrem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorouš

Anglické čaje mám nejradši, ale radím nepřidávat do čaje mléko, jelikož to způsobuje vředy žaludku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek