Caj,ktery je u Vas ten nej.....

U mne zeleny (LISTKY)bez cukru.A kdyz si hi mam osladit tak medem,ale malokdy.

Nejlepší odpověď
ReHu

Já také piji čaj ráda, ale střídám je podle nálady a chuti. Zelený si chci vychutnat v klidu, černý spíš na snídaní a v poslední době mi zachutnal babiččin ovocný čaj. V každém případě volím raději o trochu „dražší“, ale o to kvalitnější. Jemču a podobné smetí už nikdy. Ty kvalitní ani nemám potřebu doslazovat.

Další odpovědi
quentos

černý s citrónem. Vynikající je též jasmínový; piju povětšinou neslazený, ale když už, tak jak říkáte, medem.
Doplňuji:
To Holčička: fakt Ti na HNAČCE nezáleží? Lepší překlep jsem snad nezažil, a že už jich mám pěknou sbírečku ;{DDDDDDDDD

To neber jako výsměch, ale poděkování za příležitost k zasmání od srdce – takhle dobřew jsem se dlouho nepobavil.

Jahoda

Já mám taky ráda zelený. Pro lepší chuť si někdy do zeleného čaje hodím kolečko citronu ;o)

mojitek

Zeleny caj s troskou medu,nebo angl.snidanovy,ale rozhodne bez mleka.

BEAES

Chutnájí mi ovocné od Liptonu, sypané zelené, například Jasmínový je dobrý. Občas si dám i anglický černý s cukrem a citronem.

dudu

Silný černý čaj bez sladidel s mlékem.

anonym

Černý,silný s trochou cukru.Dobré jsou angl. čaje.

iwetax

Mám ráda ovocný s přísměsí(vanilka, smetana, koření) od Pikwiku

dagry

Tak protože já jsu odjakživa „čajová“ tak u mě vede zelený nebo bílý s jasmínem. Ten opravdu nemá chybu.

Vicki

Čaje to je moje.V létě vlažný,v zimě horký.Mám ráda angl.sypané,zelené a všechny bylinkové.

anetadela1

Mě chutnají čaje Pickwick a sladím taky medem, hlavně v zimě.

holčička

Já mám nejradší ovocné čaje se špetkou cukru.A na hnačce mi nezáleží.
Doplňuji:
značce

lorja

Čaje piju všechny.V zimě si nejraději dělám mateřídouškový z vlastnoručně nasbírané a usušené mateřídoušky.A cvrknu si do něho trošku slivovičky.To je dobrůtka.

axxis

U mne jasně vede zázvorový s medem a citronem. Čerstvý zázvor nastrouhám – l lžička a a zaliju 1 l vody, lžíce medu a jeden citron, a v zimě na vás nevleze žádná nemoc.Dokonce má i hubnoucí účinky -zahřívá

panenka

já mám ráda mátový čaj a taky zelený čaj

afro.minerva

Já mám nejraději úplně klasický černý čaj, bez cukru a nijak nedochucovaný. Musí být ale opravdu kvalitní, nejlépe sypaný.

Miisa

Já moc čaj nepiju ale občas mám chuť a dám si buď pickwick a nebo černý čaj. Medem nesladím, jenom cukrem.

Gorouš

Anglické čaje mám nejradši, ale radím nepřidávat do čaje mléko, jelikož to způsobuje vředy žaludku.