Kelt

Byly ještě další krimifilmy s tajemným obsahem než uvádím?

Tak jsem dneska viděl kousek z filmu Ztracená brána, a to je prý pokračování filmové trilogie Ďáblova lest. Jsou ještě další filmy na toto téma, pokud možno v češtině? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Já krimi nemám rád, ale v seriálu Slovácko sa nesúdí bylo citováno divadelní drama Tajemný výbuch pod peřinú. Je to dost tajemné? 🙂

iceT

Ano, je to pokračování a myslím, že to bylo docela dobré. I když ďáblova lest byla lepší.Podobné je minisérie Agentura Puzzle, seriál Labyrint, seriál Temný kraj, ke kterému přibude druhá řada.
Pak ještě Strážce duší, ale to už není krimi.

Ametyst

Film Jméno růže. Ve stejnojmenné knize od Umberta Eca jsem se ztratila.

Frontinus

Takových filmů bylo, je a bude. Vždyť už první český film blížící se žánru krimi byl takový (Dívka v modrém). Stačí jen chvíli pátrat např. na ČSFD nebo na FDb.

elkon

Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni, Purpurové řeky, Ďáblova duše, Ďáblova slza.