Avatar uživatele
jirka F

Bylo toto léto skutečně tak teplé, jak se o tom píše?

viz: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/chmu-pocasi-rekord-leto.A190909_101­438_domaci_knn

Já si to tedy nemyslím léto mě přišlo,kromě možná trochu teplejšího června.Spíše suché již od dubna,ale že by panovalo to co loni (kdy hodně teplo bylo ještě začátkem října)jsem si nevšiml a k zamyšlení stojí i to že už se do evropy tlačí už severský vítr.

Jak to vidíte vy zaznamenávali jste si také jaké počasí u vás v létě bylo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1660 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

V průměru tak teplé jako loni i předloni nebylo, i když rekordy byly stejné – u nás 37 st.. Tehdy bylo tak sucho, že za hřibama jsem musel až výše do hor. Letos bylo podstatně více vláhy. Možná ani letos žádné babí léto nebude.

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Podle mne ano.

Doufám, že přijde babí léto, které mám na rozdíl
od toho letního „tropického“ ráda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Otázka byla velmi rychle uzavřena, zřejmě protože odpovídající potvrdil tazateli jeho doměnku, ale já bych víc věřil statistikům …

před 1660 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Tak jste si měl pospíšit s odpovědí a ne jen plkat.O tom že byla rychle uzavřena.Otázka tady byla již 14 hod což je dostačující k tomu abych ji uzavřel pochybuji že by ještě někdo odpověděl.A Ke­plerova otázka se mě zdála jako kvalitní.

před 1660 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Jirko,
já sem obvykle chodím později a Vaše otázky, na které bych byla odpověděla, nacházím uzavřené. Několikrát jsem odpověděla dolů do diskuze, jindy se zeptala, proč s uzavřením tak spěcháte…

V tomto případě jde o názorovou otázku → mne by zajímaly názory více lidí. Ale každý jsme jiný, možná Vám jeden/dva názor/y stačí.

Možná Vás to nezajímá, ale mne často mrzí, když otázku, která není moc stará a na kterou bych ráda odpověděla, najdu uzavřenou. Odpověď do diskuze nemá moc smysl, protože se tu diskuze moc nečtou.

před 1660 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek