independent

Bylo tohle ve zprávách? Němci zablokovali dům Angely Merkelové.

Pokud ano, tak mně to uniklo, ale pochybuji že to cenzura pustila.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BlVxDB47Np4

Nejlepší odpověď
Kepler

Zřejmě obyčejným Němcům postupně dochází, jak zničující a vlastizrádná byla politika původně komunistické Merkelové. Dokonce i oficiální německá tolerance vůči uprchlíkům má svoje meze. Policie ji chrání na její rozkaz, aby ji ji náhodou někdo z lidu neublížil. Že to tak dopadne, jsem předvídal už mnohem dříve.

Další odpovědi
Edison

Nebo je to prachobyčejná konstrukce (takovejhle zaručenejch zpráv nakecám za hodinu kýbl).

Kryšpín

Můj šéf má názor, tady není cenzura ta byla jenom při budování komunismu a paní Merkel mají Němci rádi

xxx3

To znamená, že když se video z jakéhokoli protestu, které ve světě probíhají, nedostane do českých zpráv, tak se jedná hned o cenzuru?

Mc Merkurion

… když se podíváš na link zdroje (pod videem), uvidíš jakým způsobem blokovali: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Lmc8yYe-JzA … německy neumim, a čumět na to nebudu …

ivzez

Mc Merkurion → já jsem si to video stáhla, podívám se na ně později.
Netuším, kde tam najdu, jak to blokovali.

Čtu si tam komentáře (kupodivu rozumím i některým anglickým).
Zatím jsem se dočetla, že to video nešlo ani v německých TV.

Mc Merkurion

… řetězem z fotek …

ivzez

To vím.
Myslela jsem, že někdo nějak blokoval to video…

Mc Merkurion

… nene, „Niemcy zablokowali dom Angeli Merkel! Wojna domowa?“ se jmenuje původně odkazované video: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=BlVxDB47Np4

independent

No jo Edisone, i to je možné, ale chtělo by to, aby se to stalo :)

Edison

To souhlasím. Jen jsem k pravdivosti těhle zpráv silně skeptický.