Miroslavst

Bylo to tam nebo nebylo?

Byla vpravo nahoře ta ikonka pro slovenštinu nebo ne, nebo jsem byl slepý?
Doplňuji:
Ďakujem, nič som nechcel povedat. Iba sa ujistit, že niesom slepý ako črevo.

Nejlepší odpověď
standa

…slepý nejste, nebyla tam 🙂

Provozovatel tohoto serveru zprovoznil obdobný server na slovenské doméně www.odpovede.sk

Další odpovědi
PostApMan

Moc děkuju za upozornění, bez Vás bych si toho asi (určitě) nikdy nevšiml. (bez ironie)

Ale nechápu moc účel, k čemu to je ? (ne, nemám nic proti slovenštině, to jsem tím nechtěl říct)Myslím tím , Slováci a Češi si navzájem rozumí (aspoň z 80%), navštěvuji jedno nejmenované slovenské fórum a překlad tam nevyžaduji.
Doplňuji:
Aha dobrý, když jsem na to kliknul, tak mi to došlo, že se jendná přímo o úplně jiný server , s jinými dotazy.
Pardon :D

led

ďakujem za opozornenie, nevšimla som si. Ale čo ste tým chceli povedať?
Ale když máte problémy číst, můžu psát

Lucy13

Tak toho jsem si vůbec nevšimla, no je to zajímavé dozvědět se něco od našich sousedů 🙂

Jahoda

Já jsem před chvílí přišla a všimla jsem si toho. 🙂

Jinak děkuji Standovi, že sem vložil odkaz na stránky Odpovědí ve slovenštině 🙂

ReHu

Dřív tam nebyla, teď je, ale pro na slovenských stránkách jsou jiné otázky, to netuším.
JJ, je to úplně jiný server, škoda, myslela jsem, že jen překliknu, ale je nutno se nově registrovat a také se tu automat odhlašuji ☹.

led

Miroslave, vďaka vám som sa pozrela aj na odpovedi.sk, ale zostanem verná českej verzii. Má zaujímavejšie otázky. Keby ste na to neupozornili, ani som si neuvedomila češtinu.