Avatar uživatele
petra15

Bylo mi zlomeno srdicko. Nevedel by nekdo jak ho spravit ?

Je nekdo vyucen v oboru „Opravy srdci“?
Princess vyvesila z okna cerny prapor a vyhlasila statni smutek.
Pul kralovstvi tomu, kdo ji .....

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, Alesh, briketka10, zzzzz, gagaga před 3729 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Jo, znám jednoho, co to umí. Jmenuje se „čas“. Buď ráda, vše zlé je k něčemu dobré, že to bolí, znamená, že dokážeš prožívat city a to je v dnešní době čím dál větší vzácnost. Dej tomu čas, přejde to, uvidíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

těm pár tečkám dobře rozumím a máš recht, zabírá to nejlépe ..já bych to podstoupil, jenže neznám hodnotu té ideální poloviny království a tak nevím a nevím.. :o

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Pul kralovstvi tomu, kdo ji ..... CO..?… :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

za státní smutek žádnej chlap nestojí. Hoďte to za hlavu, takovejch po světě běhá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Cim ses rozbila, tim se naprav. Neplati jen o alkoholu.
Hele, a fakt to musi byt s tim kralovstvim? Sel bych do toho, ale jak z toho kralovstvi zaplatit darovaci dan? A pak jeste z nemovitosti… Holka, to bys me prisla sakra draho :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Questman

Izolepu. A když to nepomůže, tak víc izolepy.
Izolačka spraví všechno!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klob1

Znám,také pomohlo..a nepotřebuje ani prstolep a,že ten lepí lidské části těla místo věcí..
Také jsem tam našla trošku svého ráje,když to u něho pomohlo,tedy tam i jezdí dost holek,když jsou psychicky na dně nebo dokonce po Znásil..Pomáhá to místo ,je to tam jako v Ráji na většinu bolestného zapomenout,nebo ,když chce řešit někdo nějaké problémy a v klidu si popřemýšlet.Nebo popovídat s někým kdo umí rozumnět..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suzane1993

ano jen cas rany zahoji… ale jsou ruzne kategorie lasky jedne je mala ktera te bude bolet max 2–3 mesice ta druha to bude trvat roky a ta 3. je na cely zivot tu poznas hned kdyz jste byli spolu mela jsi pocit ze chces mit s nim budooucnost rodinu a s nim zit nedokazala jsi si predstavit jineho a ted kdyz ho nemas mas stejny pocit akorat ze ted o tom muzes snit casem se max. naucis bez nej zit ale nikdy ho neprestanes milovat bude to ta opravdova laska kterou najdes jen jednou za zivot…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

suzane
krasna a prakticka odpoved…

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Questman
dekuji… to je mnohem lepsi, nez na srdce z kamene maltu…

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

quentos
…super…dekuji…(do budoucna)

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

Alesh
moc krasna a romanticka odpoved…

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

No to se asi tvůj partner dočetl na Odpovědích o tobě něco, co mu změnilo
na tebe názor.

před 3729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

:)

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

peti, vzdyt vy jste toho chudaka nenechala asi ani " oddychnout "
:p

  • iv-

před 3729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

…mojeho milacka si drzim ve zlate kleci a dostava vsechno, co milacci potrebuji…

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

no kdo ti teda zlomil to srdíčko,když miláček je v kleci?

před 3727 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

iceT, rada vysvetlim…
den nato jsem podala otazku „Uz vas nekdy nekdo urazil "do morku kosti“? Byla na hlavni strane asi 20 min.(moc dekuji)a v te to vysvetluji.Jistemu jirkajirka na to stacil jeden radek. Ani nevedel v jakem okamziku me prave zastihl.Skoro mu nic nevycitam. Vzala jsem tedy rakosku a dala mu peti radky kontra, ale ta mi vzapeti vypadla z ruky a prisly slzy.....
Dnes bych to s nim rada prodiskutovala verejne, zaslouzil by si to, ale on je vlastne jen jina generace a jiny svet, necham ho byt, je to neco jako s ahold(kdyby jeden z nich ovdovel, hodili by se k sobe)

před 3727 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

nojono …uz ho proste nebavilo naklupovani …:D ..mrkni jesli nema nejakeho kamarada …:D Moje bejvalky… vzdy utesoval muj nej kamarad z detstvi … tu posledni si dokonce vzal ..:D nemam tucha proc …:D

před 3729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

:)

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

o petu mit strach nemusime :))
ta uz urcite rozhazuje site :)

před 3729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

:):)

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

jj, holky, co se pohybují po supermaketu rychlostí 20 000Kč/1hod ty jsou mezi chlapy na roztrhání! 🙂

před 3729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
petra15

aha…:)

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

ufff ..jeste ze jste nenapsala v eurech ! :)

před 3728 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek