Rokio

Bylo by podle vás prospěšné, kdybych od zítřka do konce měsíce nebyl aktivní na Odpovědi.cz?

Slib v podobě jednoměsíční abstinence od tohoto webu jsem už dvakrát dodržel. Šlo ale „jen“ o neaktivní působení na této webové stránce. Jeho prohlížení bylo OK.

Pokud bych od zítřejšího dne nebyl aktivní na Odpovědi.cz, a to na dva týdny do 30. září 2023, brali byste to jako plus? Jinak bych měl jeho prohlížení nadále povolené, i když bych se snažil nedělat ani to.

Myslíte si, že by to prospělo nejen vám, ale i mně? Získal bych tak spoustu času na jiné aktivity a vy byste ode mě měli na nějakou dobu pokoj.

Souhlasíte s tím a dáte mi své svolení, abych se o to pokusil?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
orwell

ano

za předpokladu, že bys v té době udělal něco užitečného, např. uklidil a vymaloval byt, zacelil ozonovou díru, …

Další odpovědi
Kelt

jiný názor

Pokud někdo dodržuje pravidla, tak mu nemůže nikdo nic zakázat. To je právní stránka. Na druhé straně máš právo si zvolit, co budeš dělat ve svém volném čase, v tom tě nemůže nikdo omezovat, nebo ti něco zakazovat. Konkrétně mně i 98 % účastníků je to jedno. Nevím, zda si někdo vede statistiku bodů v době, kdy je tam Rokio a v době, kdy tam není.

Zdroj: S

INRI

ne

Vše je k dobru i zlo, všeho zkus a dobrého se drž

Zdroj: https://gvkb.blog­spot.com/

Drap

jiný názor

Nic to neovlivní, je to úplně jedno.

da ny

ano

Pro tebe, možná ano, nám je to fuk (kdo nechce, otázku nečre, neodpoví)..
Rozhodni, jak je to libo, lbo jest 😉
Pokud budeš „šmírovat“ stránku, mnoho času pro jiné činnosti asi neušetříš.
Tvé rozhodnutí, Tvá volba, nějaký/něčí souhlas, svolení je zbytečný.
Pauza Ti může prospět (třeba i od prohlížení) 😉

paul1

jiný názor

Nevidím tady žádný problém.