Kepler

Byli jste už někdy na webu podobného zaměření a máte srovnání?

Já osobně si cením toho, že zde nedochází k porušení kodexu, je zde atmosféra komunity, nikdo s nikým se nehádá a zatím jsem neviděl ani nenávistné výpady, politické debaty atd. U jiné jisté konkurenční „poradny“ totéž říci nemohu. Tam se bezdůvodně mažou příspěvky, co jim z nějakého důvodu nevyhovují, sami nedodržují vlastní pravidla a tak. Myslíte že zde je to OK a lepší? Jsem tady jen asi 10 dnů…

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano byla jsem na Poradně, kde si jeden
uživatel řídil celou stránku sám ke svému
obrazu, jak se mu líbila my si mohli vybrat
s náhledů, ale i tak to tam stálo za „prd“
brzy jsem se vrátila zase zpátky sem.

Tady si nemysli, že se nemažou otázky a
odpovědi, někdo je tak závistivý, že si leští
svoje ego jen, aby měl víc, než ten druhý,
ale nic si za to nekoupí asi tak.
Když vím poradím, když nevím do ničeho se
neženu po hlavě zbytečně a nesmyslně.
Otázka by měla mít smysl a opověď také 😁

Další odpovědi
annas

Chodila jsem na jiné stránky, v nichž se odpovídá na dotazy. Všude jsou lidé přející i nepřející …

Občas ještě jedny stránky navštívím, ale na Odpovědích jsem nejdéle.

Když v roce 2009 začaly Odpovědi fungovat, převažovaly jen odborné dotazy. Otázky diskusního charakteru, jichž je v současnosti víc, se neobjevovaly na první stránce. Body se udělovaly za počet odpovědí, nikoliv jejich „kvalitu“, často i „nekvalitu“.

V roce 2011 nebo 2012 patříly Odpovědi k nejlepším poradnám, nejen, pokud šlo o návštěvnost, ale i o kvalitu.

Několikrát se objevili jedinci, kteří chtěli stránku „ovládat“, rozhodovat o bytí či nebyti uživatelů, otázek atd. Bohužel, často platí, že ten, kdo se snaží dodržovat pravidla, je špatný.

Je pravda, že jednu dobu špatně fungoval admin, takže se tolerovaly urážky, zákeřné nahlašování otázek a odpovědí.
Ale situace se změnila, zřejmě nastoupil nový admin,tudíž likvidoval „resty“ – mazal a vracel otázky či odpovědi. Chci věřit, že to bude ku prospěchu stránek.

Jen tak mimochodem – mně vrátil 11 odpovědí, které jsem vložila třeba před 2 i více lety … O čem to svědčí?

Uvidíte sám, jak to funguje Projděte si pravidla, u otázek či odpovědí, rozklikněte Nahlásit, uvídíte, které jsou důvody pro nahlášení otázek či odpovědí.

Přišel jste do období „relativního“ klidu, kéž by vydrželo!
Vyzkoušet a pak se rozhodnout …

led

Porovnávať možno aj pri množstve podobných stránok v českej základni, s porovnaním so „zahraničnými“ (pre českú komunitu zahraničnými) na Slovensku je to, teraz nehodnotím návštevnosť a kvalitu, ale korektnosť a spoločenskú etiku, je to približne na rovnakej úrovni. Ako všade vo svete, panuje tu atmosfera komunity, s občasnými búrkovými prehánkami krajných nenávistných a hulvátskych výpadov ako po stránke osobnej tak i rasistickej a politickej.
K vášmu hodnoteniu.
Máte šťastie, zaregistrovali ste sa v relatívnom pokoji po neskorojesennej búrke aj s malou záplavou, ktorá so sebou odniesla to, čo sem na stránku nepatrí.
To, čo tvrdíte „U jiné jisté konkurenční "poradny“ totéž říci nemohu." znie pomerne paradoxne. Na všetkých stránkach diskusného typu nájdete celú škálu ľudských pováh, je to len otázka práce adminov, moderátorov a tých užívateľov, ktorí nechcú mať na stránke neporiadok a neznášanlivosť, ako sa s týmto problémom vysporiadajú. Táto stránka je, teraz sa na mňa mnohí nahnevajú a stlači tlačítko „nahlásit“, ale naozaj,
táto stránka je, čo sa týka typov ľudských pováh a ich prejavov, rovnaká, ako iné stránky podobného typu.

ReHu

To si opravdu myslíš?
Že se tu neporušuje kodex, že se tu lidi nehádaji a bezdůvodně nemažou otázky a odpovědi?

Časem zjistíš. Lidi jsou všude stejný.

Ale je potřeba se nad malichernosti povznést 🙂.

Dala bych ti bod, ale pro dnešek máš vybráno 🙂

Klaproth

Jak je to jinde nevím, porovnávat nemůžu, ale i tady se maže, jsou tu partičky a vedou se politické debaty.

Šidlo

áno, ale to bol web pre mládež a asi po roku/dvoch môjho pobytu tam sa to zvrtlo (čo je prekvapujúce pri dnešnom stave slovenskej mládeže)
tu je aspoň.....hm…vy­rovnaný pomer členov

ale znepokojuje ma nulová veková hranica…lebo ak mám odpovedať na niečo 10 ročnému dieťatu, ani neviem, či je to legálne a hlavne mnohé otázky tu položené by si deti do 12–15 rokov vôbec nemali čítať

zjentek

já byl tady-
http://opravar­na.cz/cs/
..skoro to samý, taky úroveň na úrovni.

Lamalam

Jinde to neznám, ale osobní osočování a politka jsou i tady.

Kepler

Děkuji za vaše příspěvky, velmi mě potěšily. Zas tak naivní nejsem, abych si myslel, že zde se nevhodné příspěvky nemažou. Mně se to tady ještě nestalo a ty ostatní nevidíme, což svědčí o důsledné práci admina. Možná jsem přišel právě do období relativního klidu a mám štěstí. Ale raději věřím, že je to příznivý trend a sami si jej s pomocí admina uhlídáme.

ReHu

Ne jen ty nevhodné.
Také ty, které se někomu nelíbí. Bez ohledu na kodex 🙂