Kepler

Byli jste už někdo natolik milující, že jste byli připraveni za dotyčnou osobu dát v sázku i vlastní život?

Nemusí to být jen milostný vztah.

Nejlepší odpověď
anonym

Díky za tuto pěknou otázku Keplere. Vezmu-li to subjektivně, tak se snažím nahlížet na věci rozumem (rácio) a hledat v tom logiku. Nicméně láska je tou nádhernou výjimkou. Nepochybně by se našel někdo, kdo by namítal, že láska je jen projev biologických potřeb, který nám nasazuje masku emocí a citů (viz. Schopenhauer). Ačkoliv má třeba pravdu, v tomto případě se rád ,,oklamu" tím kouzlem. Vzdát se všeho kvůli lásce je jedna z největších odvah, které je člověk schopen.

Další odpovědi
Kelt

Ze začátku si obvykle představuješ, že ona je dokonalá, bezchybná, nejlepší a nejkrásnější, ale časem vystřízlivíš. Prostě tu reakcí enzymů, hormonů a jiných látek složených z aminokyselin dokážeš řídit.

aliendrone

Když se nad tím zamyslím, tak vlastně až nechutně často. Ale pravda je, že ZA TO STOJÍM! ;) :D :D

zjentek

V mrazech jsem na zleďovatělý vozovce skočil šipku po zkouzající Fanynce před jedoucí auťák, brnkačka. Bylo to o fous, normálka!

Kepler

Tak ti jsi byl frajer!

Kepler

Kelt: a co vlastní potomci?

Kelt

Mám syna a dceru, dva vnuky, dvě vnučky. Za začátku byl soulad, nástroje se rozladily, růžové brýle se rozbily. Realita je poněkud jiná.