hanny 2

Byli jste svědky někdy něčeho takového?

Toto se stalo včera v ulici naproti domu,ve kterém bydlím.Asi ji pustili,protože dnes ráno opět na jejím balkoně vyhrávalo rádio na plný pecky a ona tam zase něco vykřikovala.Ale potom ji policie odvezla.
Doplňuji:
Promiňte,zapomněla jsem vložit odkaz –

http://www.no­vinky.cz/krimi/288541-rozrusena-brnanka-hazela-z-balkonu-vybaveni-bytu-a-hrozila-ze-vsechny-postrili.html

Nejlepší odpověď
honza19hk

stačilo by jí tam hodit slznej granát a viděla bys že by byl rázem klid.

Další odpovědi
Alesh

Asi ji rozhodilo, že připálila cukroví. 🙂

manon

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci – to se asi hodí na tuto situaci. Zažila jsem takovou, co skončila tím skokem z okna.

BANAN93

super zásah od policie… slznej granát asi ne :D měla tam dítě a barák má více bytů, dále každej zná zhruba svůj barák po slepu, takže by jí to akorát vyprovokovalo ke skoku z okna

hanny 2

Mně v první chvíli napadlo,že vzala opravdu vážně ten konec světa a proto to všechno dělala -nejdřív se opila nebo zdrogovala a pak vyhazovala věci a chtěla si zpříjemnit poslední minuty života!