Inspektor

Byli jste někdy v Íránu,nebo by vás ho lákalo navštívit?

Já osobně bych se tam někdy rád podíval.Je to nenápadná země do které se moc nejezdí.Moje známá tam byla a psali to i na internetu,že je to země milých a pohostinných lidí.A je tam nízká zločinnost.Je tam také prý hodně kulturních památek a nízké ceny v obchodech…

Odpovědi
mojitek

…a jakmile se jim nebudeš líbit,tak máš taknějak smůlu…tam nemá lidský život vůbec žádnou váhu díky fanatikům kterých tam není málo.Tam bych nejel ani za zlaty sele.

honza19hk

i Íránu jsem nebyl,než začala válka byl jsem v Iráku,ale to je podobné.
A prej že tam není zločinost,to je vtip,je to muslimská země,tam se střílej ani nevědí mnohdy proč.