Fun1k

Byli jste někdy přepadeni?

Nejlepší odpověď
iq

Já zažil v obchodě ozbrojené přepadení,nikomu bych to nepřál.Když na Vás míří pistole,je to neskutečná bezmoc a strach.

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, náhlou myšlenkou, hladem apod.

anonym

ano náhlým pobudou

anonym

Zrovna mě přepadla žízeň a tak jdu na jedno! 🙂

Mousinek

Nebyla ale ve snu jo

verka

V 18ti letech dvakrát. Křičela jsem tak, že to vzdali. Dodneška nevím, co chtěli.

ten který je

Ano,jednou v nočních hodinách když jsem šel z práce tak agresivním pobudou a podruhé v Praze na Žižkově když jsem se vracel domů z restaurace,jsem byl přepaden zfetovanými mladými cikány.Naštěstí jsem měl rychlé nohy.

anonym

Cikány,přestro­jenými za Romy.