Avatar uživatele
aramah

Byli jste někdy nevěrni?

Své ženě, svému muži.
Přítelkyni, příteli.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Damiana před 4367 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

Jiná odpověď

proste iba áno.
Nechápem, prečo by som mal ľutovať alebo nie.
Stalo sa. Hovorím o fyzickej nevere.
Monogamia sa v prírode takmer nevyskytuje, i keď si to vedci dlho u niektorých tvorov mysleli.
No comment.

Existuje hnusné porekadlo:
Keď suka nedá, pes nebere.

Takže . kto je vlastne iniciátorom nevery?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

Jiná odpověď

Věřte nebo ne, nikdy jsem nebyla svému muži nevěrná. Je pro mě tím pravým a nemám důvod snažit se „vylepšit“ něco (pro mě) dokonalého. Podělat si fungující vztah, takový, za který by kdekdo dal cokoli, to bych musela být blázen. Lepšího (pro mě) člověka bych nikdy nenašla. Když není důvod, není potřeba. Myslím, že jsem dost stará na to, abych dovedla rozlišit zamilovanost a pravou lásku.
Mám takovou zásadu, že když mám vztah, tak mám něco, pro co jsem se rozhodla, nerada dělám špatná rozhodnutí, sebe zklamat nechci. Nevěru neuznávám. Proto jsem toho názoru, že je lépe nejdřív vše čestně ukončit a pak si začít něco nového. Nemám ráda ty „lásky do zálohy“. Svědčí to jen o nevyzrálosti nebo komplexech daného jedince. Zkrátka myslím mozkem a nenechám se snadno „sbalit“. Nevážila bych si sama sebe. A na to se mám moc sobecky ráda.

Nikoho ale neodsuzuji! Je to každého osobní věc. Jen všem přeji skutečné štěstí a lásku. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Jiná odpověď

Zatím nebylo komu :{))> ale dělám si iluze, že bych nevěrný být nedokázal. V budoucnu se ukáže

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jiná odpověď

Jeden cas jsem mela naraz 3 vazne vztahy ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ano nelituji toho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adad1985

Ano lituji toho

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ano nelituji toho

Za mlada,za blba,nelituji toho,dotyčný si nezasloužil,abych byla věrná.Bylo by to na dlouhé povídání,ale nebudu se rozepisovat jaké pohnutky mě k tomu vedly.Dnes na podobné myšlenky nemám ani čas ani náladu,a můj současný přítel sice není světec,ale proč bych to dělala?Už jsem vybouřená,řekla bych.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Ano nelituji toho

Bylo to potřeba, tím jsem pak vlastně našla sílu říct podvedenému, že to chci ukončit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

Damiano je to poprvé co s tebou nesouhlasím,
Tady vůbec nejde o to zda by člověk,chtěl nebo nechtěl být nevěrný.
Neznamená to že nevěra musí něco zničut,někdy naopak utuží fádní manželství.
Osobně ti přeji aby jsi i na dále byla ve svém manželství hodně šťastna.Aramah

před 4367 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Souhlasím s tebou. Na to ale musí být podle mne dva. Když jeden „utužuje“ a druhý je z toho na palici, neřekla bych, že je to dobré. Záleží na tom, jací lidé se sejdou, ale osobně si myslím, že stavět na zradě partnera budoucí štesnikdo skutečně být šťastný nemůže.
Psala jsem ale pouze o sobě, tak jak to mám s nevěrou já.
Děkuji Ti za přání a přeji Ti též vše dobré. 🙂

před 4367 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Trochu se mi to tam pomíchalo a odeslalo předčasně:-(
…že stavět na zradě partnera budoucí štěstí se nedá.
(zbytek souhlasí)

před 4367 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Souhlas,měla bych dodat že já jsem 38 let v manželství taky šťastná.

před 4365 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek