SylvaM

Byli jste někdo v tomto letovisku http://www.greece-tours.cz/recko/o­lympska-riviera/nei-pori/?

Chceme tam letět 16.9. a máme trochu obavy z počasí, jestli tam bude hezky, když je to na severu Řecka?

Odpovědi
hanulka11

sever řecka je vždy trochu rizikový- ale voda bude teplá určitě a co se vraceli nyní turisté tak bylo překrásně – počasí nikdo neovlivní
těš se stejně tam bude pěkně i kdyby trošínku sprchlo
na večerní procházky a sezení v taverně si vezmi s sebou svetřík a dl. kalhoty
Doplňuji:
jo překlep jako slon …samozřejmě Řecka

elvan

odkaz nefunguje