ReHu

Byli jste někdo svědkem či potenc.účastníkem korupce? I třeba na nižší úrovni?

http://www.pro­tikorupcni-linka.cz/?utm_sou­rce=newsletter&ut­m_medium=email&ut­m_campaign=pro­tikorupcni-linka
Doplňuji:
Já mám problém i s běžným spropitným či menším všimným.
Vždy zvažuju kolik, kdy, jak…a pak už se to nehodí… a pak je pozdě.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jé je, nikdo ? Nikdo jste nedal nikde nějaké všimné ? Tak to žijeme ve zdravém světě.
Já už jsen dát musel i když velmi nerad, ale šlo o dost vážnou věc než abych riskoval.

Další odpovědi
pondělí

PŮL MILIONU ZA PŘIŘČENÍ LICENCE,OSOBĚ,KTERÁ TEˇV TELEVOZI HULÁKÁ JAK JE TO NEPOCTIVÉ,
ALE ZASE JSEM DÍKY TOMU VYDĚLAL MNOHONÁSOBEK,
A NEBYLO TO JEDINÉ,NA MINISTERSTVECH DOSLOVA NATAHUJÍ BEZOSTYŠNĚ RUCE,ALE KDYŽ NEDÁM JÁ DÁ JINÝ A POTOM BUDU PLAKAT BEZ PENĚZ

anonym

Ano,uplácel jsem,všechno zapřu.

Miroslavst

Co to je korupce? To snad ani neexistuje?! :D:D

Michal

Nebyl.