Tolik chyb ve dvou větách jsem snad v životě neviděla. A tato otázka je určená jen pro ženy, že píšete „y“?
Jinak k Vaší otázce. Ano, Toy Story 3 jsem viděla. Byla jsem na něm s kamarádkou a její dcerkou. Ráda jsem se na chvíli vrátila do dítěte a koukla se na tuto animovanou komedii. Hodně se mi tento film líbil 🙂
| 0 Nominace Nahlásit |
V otázkách se objevují různé perly, ale nedalo mě to, abych tentokrát na chyby nezareagovala, i když jsem film neviděla (či podle Vašeho pravopisu fylm nevyděla(.
Kyno, vyděly, filmi!!!
Jahodo, vidím, že jste rovněž reagovala.
Doplňuji:
Hlavně, že jsem sama napsala hrubku. Patří Nedalo mně to.
Omlouvám se.
Upravil/a: annas
| 0 Nominace Nahlásit |
Neviděla, už se ale těším až ho uvidím Toy Story mám moc ráda. Jsou to úžasné filmy.
| 0 Nominace Nahlásit |
Tady ten text napsany mi prijde jako umysl,neni mozny,aby nekdo …nebo jo?
| 0 Nominace Nahlásit |
Protože jsem prodělala „absták“ po Odpovědích,neodpustím si hodnocení,moc jsem se nasmála,díky…
| annas | 5913 | |
| Drap | 4804 | |
| led | 3066 | |
| Kepler | 2837 | |
| marci1 | 2259 | |
| zjentek | 1807 | |
| elkon | 1726 | |
| da ny | 1490 | |
| aliendrone | 1487 | |
| ivzez | 1445 |
| Divadlo |
| Etiketa |
| Kulturní akce |
| Literatura |
| Náboženství |
| Ostatní kultura a společnost |
| Historie |