Avatar uživatele
bolak

Byli byste pro, kdyby se nahlášené odpovědi – adminem schválené jako nevhodné, odstranily z veřejné poradny, ALE…

…zůstaly by uložené v profilu k nahlédnutí? Že by se v profilu každého uživatele, například v sekci NAHLÁŠENÉ > http://s0.uplo­ads.im/dofme.png ukládaly otázky které někdo nahlásil ke smazání s popiskem „k posouzení“, a v případě že by admin posoudil nahlášení jako oprávněné tak by se status změnil na SMAZÁNO, čímž by ta otázka definitivně zmizela z veřejné poradny (jako je to teď), nicméně pořád by byla ke shlédnutí v tadyté sekci, takže kdokoliv by chtěl, kliknul by na profil uživatele který smazanou otázku zakládal a v sekci NAHLÁŠENÉ, by ji mohl dohledat, což by mělo tu výhodu, že by v ní stále byly všechny odpovědi i diskuze (do které by se dalo psát, protože otázka už by byla pro běžné odpovědi uzamčená), takže by tazatel ani odpovídající o nic nepřišli. Samozřejmě otázka by už potom nebyla bodovaná.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Drap, briketka10, zzzzz, Beer4Real, gagaga, petra15 před 3722 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

a to všechno ty můžeš? No jasně do it! Už to dávno mělo být ..co je mně po tom, že nějakej puritán bere mou skvělou odpověď za nevhodnou, ten ať si udělá pořádek u sebe doma ..jinak tady nikoho mít nebudeš a ty kecy o adminech dřive či později nezaujaté unaví, to věř nezaujatému ..jinak to tady hlásá jedinou myšlenku závislých a tím to vlastně jde do kytek draku, to půjde do kytek, dej na má slova ..nemáš zač :o
..a ostatní přisluhovače prosím o non stupid comment, nalejte si čistého vína a tiše děkujte ,)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Myšlienka je zaujímavá, ale…
čo s uzavretými profilmi…
myslíte, že si každý archivuje databázu svojich príspevkov, …čo ak odpoviem na vašu otázku, otázka sa premiestni do vášho profilu, to si mám pamätať pri množstve otázok, že bolak tu mal práve túto otázku? Toto odo mňa nechcite :) Odpovedám na otázku bez ohľadu na uživateľa.
Treba si uvedomiť jeden fakt. Rozhodujúci je tu admin, nie my. My môžme len jemu navrhnúť, on uváži a rozhodne.
Doplňuji:
(Hamon) Stačí mi informácia o skutočnom dôvode mazania. Ale to sa asi nikdy nedozvieme.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Beer4Real

Stačilo by kdyby pro smazání otázky byly zapotřebí dvě nahlášení od různých uživatelů. Tak by jeden mazal sám nic nenadělal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

My můžeme být pro cokoli. Ale jak jistě víš, tak admini se řídí svým rozumem a od nás si nenechají radit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Mně by stačilo, kdyby kdybych se dozvěděl důvod a nick mazavky. Tak bych nepodezíral Drapa, že maže otázku, ve které jsem jej použil na demonstraci jednoho z nešvarů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hamon

led: „Treba si uvedomiť jeden fakt. Rozhodujúci je tu admin, nie my.“ – nesouhlasím. Ano, admin má konečné slovo a to je v pořádku, je to jeho server. Ale bez nás tu bude admin sám. Sám bude klást otázky a sám odpovídat.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Já také myslím, že to Drap nesmazal, smazal to někdo, kdo chtěl, aby sis myslel, že to byl Drap. A vyšlo mu to, že??? Drap mazat nemůže.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Hamon: já myslím že Drap ti nic nesmazal, tomu je jedno co kdo píše, on sám si tu kolikrát stěžoval na mazání otázek a nespravedlnost adminů při posuzování, a jednou to pamatuju zahnal natolik do extrému, že mu za jeho věčné stěžování si a zakládání donekonečna otázek na téma „mazal“ byl udělen ban :))

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hamon

OK, Drapovi se tímto omlouvám, opravdu jsem ho podezříval, že se uráží. Ale nechtělo se mi brát někoho odprostředka, byl prostě poslední, ne jediný.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

To síce s vami súhlasím, ale nebuďte naivný, že zrazu všetci odídu. V momente poklesu návštevnosti stránky, teda aj klikaní, admin okomžite zareaguje nejakou novinkou a návštevnosť stúpne. Vznikne kolotoč, nič nové.

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Beer4Real: to už tady chvíli bylo, ale efekt to mělo nulovej; jednou mi třeba zmizela otázka na který nebylo nic závadnýho, a admin mi na to řek, že to musel smazat, protože to nahlásili nezávisle na sobě 3 různý lidi a já mu odpověděl aha, takže axl, ocko, a kdo byl ten třetí? :))

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

zjentek: já to můžu akorát poslat :)

a jestli mě nemá admin ve spamu, tak do 10 let počítej s tím že se na to podívaj, a pak se rozhodne jestli teda jo, a nebo teda ne

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

Jak to budeš posílat tak mu prosím připiš, ať mi přidá palečky, pro začátek stačí z 5 na 10 🙂 Já admina ve spamu mám a nejde mi mu napsat a neumím si ho ze spamu vyndat, ach jo ty počítače jsou věc složitá. 🙂 Dík

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Drap: Ale jo, třeba ten STREAM co tu je jsem jim posílal jako návrh, a u těch nominací už se teď taky objevuje jméno, akorát jim to strašně dlouho trvá, než něco udrbaj..

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

U nominací se sice jméno objeví,
ale zřejmě záleží na adminovi,zda ji uzná.Občas je stejné jméno jak u palce tak u nominace.Co platí v těchro případech?

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

co platí v čem? každej může udělit nominaci i palec zároveň, nebo jen palec, ale taky může udělit nominaci bez palce..je to ulítlý ale je to tak

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Díky,ale jasné to není.Když dám palec,nominovat již nelze.Objeví se oznámení,že nominovat mohou pouze stříbrní a zlatí.Tak jsem z toho jelen…

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

to se ti tam objeví jen když dáváš nominaci ve chvíli kdy už je otázka uzamčená

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Odpověď u zamčené otázky jsem nominovat ani nezkoušela…

před 3722 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek