Gus_Fring

Byl Walter White z Breaking Bad také výborným matematikem, fyzikem či biologem?

Známá postava Waltera Whitea z Breaking Bad je chemikem. Jednou ale Guse překvapil svoji znalostí biologie člověka, konkrétně smysly a mozkem. Stejně tak mu Mike řekl, že on je matematik gangu. Aspoň podle seriálu je geniální chemik. Zajímalo by mne, jestli je také velice výborným matematikem, fyzikem či biologem.

Odpovědi
Fandoslav

Logicky, za předpokladu že je chemik, tak musí mít matematiku, fyziku i biologii na odpovídající úrovni , Výborný sociolog taky nebudete bez znalosti antropologie, psychologie …