Broukk

Byl už někdo z vás na vnitřní sjezdovce v Praze?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Tak jsem si vygooglila o co jde. V Praze na Kolbence, jsou to simulátory. Ne, nebyla.

„Sportoviště
Jestli milujete trampolíny, freestyle, lyžování nebo snowboard, budete milovat i Freestyle Kolbenku. Kvalitní trampolínový park, lyžařské a snowboardové simulátory, skoky pro lyže a snowboard a sjezdovka s raily. Celý rok u nás můžete trénovat nebo si prostě jen užívat to, co vás baví. Ať už s instruktory nebo na vlastní pěst.
Zažijte pocit z nekonečných sjezdovek, naučte se nové freestylové triky.“

pusinka50

Jaká sjezdovka pro jaký účel? A kde má být? Doplň otázku.

Broukk

Ano myslela jsem freestylekolben­ka.cz, zajímalo by mě jaké to je 🙂

Bob2

Taky tam chodím ale na trampolínový park, ten je dostatečně velký a když tam není moc lidí, tak je to paráda

Broukk

Tam se taky chystám, ale prvně chci vyzkoušet tu sjezdovku