Avatar uživatele
roxy52

Byl u vás tedˇ slejvák ? 16.43hod.

U nás jo-okr.Trutnov.Sice jenom chvilku,ale už se hlásí vesnice v okolí,že jsou převážně pod vodou.Kanály nestíhají.Asi nám ta příroda všechno vrací.Však ji taky dáváme ,,čočku".
Doplňuji:
Pro -Pondělí.Nevím,jak kdo je víc pitomej,jestli ty co mají rádi přírodu,nebo suveréni,co o životě hodně málo vědí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, kapka, anonym před 5004 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Také si myslím, stejně jako kolega „pondělí“, že se neděje nic mimořádného. To jen naše sdělovací prostředky by bez permanentního prezentování katastrof tak neprosperovaly. Také bychom se bez internetu a podobných stránek určitě do pěti minut nedozvěděli, že /s prominutím/ kdesi v kotěhůlkách u Trutnova byl slejvák. Naopak, zkuste se prosím na čas soustředit a najít v televizi, rozhlase, novinách atd. pár pozitivních zpráv. Nemyslím zrovna na způsob, že se někomu za Uralem narodilo dvouhlavé tele nebo informace o světlých zítřcích.
Zjistíte, že nejsou, nic pěkného se neděje, ani dobrého nepodařilo. Někdo do nás stále hustí to stejné a my z toho, ač nevědomky a nechtíc prostě blbinkáme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

lilo,ale už kolem 13hod a za chvíli bude asi zas Ostrava

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DusanOrlik

Ano,asi kolem 15:00.Víte,jsem z Opavy,takže asi 30.minut pršelo hodně,ale už tu svítí i slunce,a vyjasnuje se.Ale dnes by mohlo ještě pršet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

nevím,co pořád blbnete,že nám příroda něco vrací,ta si dělá podle svého a přírodního a nějaké zvířata je nezajímají,
to si vymýšlejí jen degenerovaní,sa­moporučitelé,ja­ko zelení a děti země a jiní pí tomci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

U nás též kolem 13. hodiny – Jesenicko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyja

U nás byl od rána tak do těch 15. 00

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

U nás ne,ale je zataženo a chladno/JMK.Mám celkem rád bouřky.Takže jestli mi osobně příroda něco vrací,tak sem musel být hodný ;D (dnes v noci)
Ale plavit se na kanoi v obyvaku,tak to bych zrovna nechtěl a nikomu nepřál,takže přeji,ať se vám tam ten dešť rychle přežene.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek