Avatar uživatele
Alesh

Byl nebo je v plánu sraz lidí, kteří přispívají na odpovedi.cz?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Syd, anonym, anonym, kikina1999 před 4653 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Původně to inicioval butani, spíše pro zmapování případného zájmu. Ohlas byl docela živý.
Já jej pak začátkem prázdnin pobídl a navrhl postup realizace. On se ovšem neozval a protože má uzavřený profil, lze se jen dohadovat, že je někde na prázdninových cestách nebo dovolené.
Většina se tehdy klonila spíše k nějakému poprázdninovému termínu vzhledem k letním dovoleným a tím rodinným improvizacím.
Možná by pomohly dvě ankety otevřené aspoň týden, jedna na potencionální místa a druhá na možné termíny (vč. náhradních).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Danča84

Jestli ano, ráda se zůčastním:-))) Jinde, třeba na xchatu (tam jsem kdysi chodila), se pořádali běžně, nevím kde by byl problém?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

myslim, ze navrhy na sraz padly pouze v teoreticke rovine, ale nic konkretniho.
Doplňuji:
Na dobu dovolenych a prazdnin se tady taky hafo lidi odvolavalo.
btw. nechapu proc by otazka mela byt smazana?

Upravil/a: casey

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja bych zacala tim , ze by jsme se domluvili na urcitem " srazu " tady , na odpovedich a tam to rozebrali a i sami sebe a pak by na ten " opravdovy " uz asi nikdo ani neprisel. 🙂 Take mam strach , ze i tady existuji urcite " virtualni " sympatie a bych byla pak nejak zklamana chovanim , mluvou … a to same i ostatni u me… ja jsem ale hodne tolerantni , tak snad bych se tam s nikym neporvala. 🙂 Zaroven si myslim , ze by to bylo lito tem , kteri by z jakychkoliv duvodu nemohli zucastnit … a me by zase bylo lito jich , ze jsou tak nejak v nevyhode. ☹ Uvidime, no. Zalezi i na Admincich , ty bych poznala take strasne rada. Ale nevim , jestli oni me. 🙂 A jsou to mozna i slecny , nebo mlade pani , tak panove – pozor !! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

V plánu byl ale když se zde jeden uživatel o tom zmínil otázka mu byla smazána.
Něco jsem ti přece jen našla

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=sraz+odpov%C4%9Bdi­.cz&sa=Vyhledat#954

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

dal bych si aj rict… podle toho, co sa bude nalevat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek