Alesh

Byl nebo je v plánu sraz lidí, kteří přispívají na odpovedi.cz?

Nejlepší odpověď
anonym

Původně to inicioval butani, spíše pro zmapování případného zájmu. Ohlas byl docela živý.
Já jej pak začátkem prázdnin pobídl a navrhl postup realizace. On se ovšem neozval a protože má uzavřený profil, lze se jen dohadovat, že je někde na prázdninových cestách nebo dovolené.
Většina se tehdy klonila spíše k nějakému poprázdninovému termínu vzhledem k letním dovoleným a tím rodinným improvizacím.
Možná by pomohly dvě ankety otevřené aspoň týden, jedna na potencionální místa a druhá na možné termíny (vč. náhradních).

Další odpovědi
Danča84

Jestli ano, ráda se zůčastním:-))) Jinde, třeba na xchatu (tam jsem kdysi chodila), se pořádali běžně, nevím kde by byl problém?

casey

myslim, ze navrhy na sraz padly pouze v teoreticke rovine, ale nic konkretniho.
Doplňuji:
Na dobu dovolenych a prazdnin se tady taky hafo lidi odvolavalo.
btw. nechapu proc by otazka mela byt smazana?

anonym

Ja bych zacala tim , ze by jsme se domluvili na urcitem " srazu " tady , na odpovedich a tam to rozebrali a i sami sebe a pak by na ten " opravdovy " uz asi nikdo ani neprisel. 🙂 Take mam strach , ze i tady existuji urcite " virtualni " sympatie a bych byla pak nejak zklamana chovanim , mluvou … a to same i ostatni u me… ja jsem ale hodne tolerantni , tak snad bych se tam s nikym neporvala. 🙂 Zaroven si myslim , ze by to bylo lito tem , kteri by z jakychkoliv duvodu nemohli zucastnit … a me by zase bylo lito jich , ze jsou tak nejak v nevyhode. ☹ Uvidime, no. Zalezi i na Admincich , ty bych poznala take strasne rada. Ale nevim , jestli oni me. 🙂 A jsou to mozna i slecny , nebo mlade pani , tak panove – pozor !! 🙂 -iv-

panenka

V plánu byl ale když se zde jeden uživatel o tom zmínil otázka mu byla smazána.
Něco jsem ti přece jen našla

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=sraz+odpov%C4%9Bdi­.cz&sa=Vyhledat#954

lukas.zmizik

dal bych si aj rict… podle toho, co sa bude nalevat