Avatar uživatele
Savier

Byl jsem diagnostikován s rozšířením žil varlete. Co mám dělat aby mě to přestalo deptat?

Tzv. Varikokéla Může způsobit i neplodnost. Na začátku května jsem objednaný na další vyšetření a pak se zjistí, jestli se opravdu jedná o tuto nemoc. Doktor ale říkal že to s nejvyšší pravděpodobností bude varikokéla… 😭 V noci nemůžu ani spát. Pomůže nasazení vhodné medikace na hlavu? Mám strach že budu neplodný.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Tonda Káňa před 20 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Doufám, že je ti jasné, že rozšířená céva je mnohem lepší než zúžená céva! Kvůli zúženým cévám lidi kolabují a umírají, nebo berou prášky na rozšíření cév, protože hrozí riziko trombu. Buď v klidu, opravdu to není život ohrožující.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Ano, nechlastat a prášky na hlavu fakt pomohou – v počátku, sakra, Savier! Vždyť to už jsi podobný, jako jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz veřejný zpívatel! 😅 Se zeptáš – člověk Ti odpoví – se zeptáš na to samé znovu, ale jinak. 🙈 Nebo Rokio🤪 je na to expert – ten na to má, snad, i školení! 😅👌 Nebo chceš být taky Savier🤪? 🙄🙈🙈🙈

Ty to sám nevyřešíš, jednoduché.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tonda Káňa

Buď rád, že to není rak. Asi to budou ale muset chirurgicky operovat.

Prášky neber, akorát ti pomatou hlavu ještě víc. Buď nad věcí a nemysli na to. Buď rád, že budeš žít. Fakt sem se bál že máš rakovinu. Jsem rád, že to není ono ❤

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Disraeli

Vždyť to stejně nepoužíváš. :D Nejlepší to bude ufiknout. Žádný lulínek a kuličky = žádný starosti (ani varikokéla). ;)

Tak ty tu šíříš hanbaté obrázky? Styď se, nestydo hříšná! :P

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Neřeš to, není to smrtelný problém, doktoři to vyřeší. Klídek, víš co se říká – „když nejde o život, tak jde o ho*no“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Savier, ptas se, co mas delat? Urcite je to hodne neprijemna diagnoza, ale ver, ze jsou daleko horsi! Mysli trochu optimisticky a tes se na dobu, kdy budes mit po zakroku!!
Zadne leky na hlavu neber! V tvem pripade (v kombinaci s alkoholem), by ti akorat ublizily!
Zas bude lip!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Jo, a já bych vám to hnípání se v píčovinách, včetně hnípání se v sobě, zdanil!

Už máme zdaněnou důležitost, jyřýkovi🤪 to vychází kolem Kč 4,000.00 – Kč 6,000.00 denně, teďka mu zdaním píčování 1.5× sazbou, takže to má tak Kč 6,000.00 – Kč 9,000.00 za den, no a každé hnípání se v sobě Kč 8,000.00 – Kč 12,000.00 – podle toho, jak velká konina to bude.

Ty to máš dobrý: Ty nejsi důležitý, a ani nepíčuješ, tak bys zaplatil „jenom“ za to hnípání se v sobě, počítám, tak Kč 100,000.00 denně. Ale jyřýk🤪 to má – dneska minimálně, dneska byl důležitý, jak sedmimocná prdel! – Kč 8,000.00, za píčování Kč 18,000.00, za hnípání se v sobě Kč 24,000.00. To máš rovných Kč 50,000.00 za den, plus církvi svaté Kč 5,000.00, do královský pokladny Kč 11,000.00, plus příspěvek na útulnu pro služebná děvčata Kč 1,000.00, to má – frajer – zdaněnou daň s daní, dluhuje na daních Kč 67,000.00 za den!

Jo a Rokio🤪 bude mít slevu 25% na TP průkazku. jyřýk🤪 nedostane nic, i když má ZTP, protože sněží! 😎

Avatar uživatele
Savier

Disraeli: Buď rád že jsem tu neposlal fotku svého nádobíčka! :D

Avatar uživatele
Disraeli

Přes mikroskop se špatně pořizují fotky. 😂

Avatar uživatele
Filip84

Savier: Pošleš, až budeš mít ty umělý koule, ok? 😜😂

Avatar uživatele
Disraeli

😂

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Nedělej tady, laskavě, burdel, ano? 😜😂 To je rozdělený, jo, vybavený:

Bambeřici z lofasa má mít jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz veřejný zpívatel, protože se cejtí být ženou opačného pohlaví, dokonce si chtěl u Vieta koupit podprdu, aby měl prdu a byl nejhezčí „baba“ ve městě, ale teta řekla, že se narodil jako chlap, a tak je chlap, a protože to teta řekla, tak je to pravda (teta je asi Strana 🤷‍♀️), a od tý doby už se jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz veřejný zpívatel nechce zasebevraždit, na věky věků, amen! 😂

Savier si ho, proto, nemůže nechat ufiknout, protože to by nešlo! 🙈😂

Avatar uživatele
Disraeli

Ale třeba má Savier „lepší“ tetičku. Takže, kdyby řekla, že může, tak by mohl. ;)

Avatar uživatele
Filip84

Disraeli: Jako ne, že bych si o Savierovi dělal illuse, on slaboproudý ingénieur by si s ním, asi, o Nezvalovi moc nepopovídal, ale – sorry – srovnávat ho s jyřýkem🤪!? 🙄

jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz král bonzáků veřejný zpívatel, to je 👌 – ve všech směrech! Zlatý Rokio🤪, ten má, alespoň, něco, jako inteligenci! 😅 Já jako chápu, že jyřýk🤪 za to opravdu do značné míry nemůže, ale snášet ho tady, to je na kanonisaci za života! 😅😅😅

Avatar uživatele
Filip84

Jo a ještě jedna, podstatná, věcná: jyřýk🤪 furt pitchuje, (https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Hu9Md33qxk0), to Savier, snad, píčoval jenom jednou, dvakrát? No, v každém případě je asi tak o 1,110% snesitelnější! 😂

Avatar uživatele
Savier

Tonda Káňa: Děkuji za tvá slova a tvojí starost. Jsem rád, že na tomto webu jsou tak hodní lidé.

Avatar uživatele
Savier

Filip84: Děkuji. Ano vím, už jsem se ptal. Jenže teď se situace změnila. Od té doby co mám diagnózu, to šlo od desíti k pěti (spíš k nule). Mužství je ta nejdůležitější věc, kterou chlap má, a já o ní možná přijdu! Zároveň mám strach začít brát medikaci, protože jsem četl že z lidi umí udělat "zeleninu' a časté jsou i problémy s erekcí. Děkuji za tvé rady. Moc si jich vážím.

Avatar uživatele
Filip84

Jo, to jsou zase „moudra“! 🙈

Tvl, Ti jebe, ne? 🙈 Tak hen z nějakých antidepresiv / anxiolytik máš stracha, ale chlastat patnáct panáků vodky a pět piv – to Ti nevadí? To nevíš, že se Ti za pár roků ani nepostaví!? 🙄🙈

Vždyť to je úplná důvoda: alkohol umocňuje emoce, Ty je potřebuješ (minimálně v počátku), naopak utlumit. Chápeš to!?

Neřeš to, poslechni doktora, hotovo. 🙄🤪

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví