Savier

Byl jsem diagnostikován s rozšířením žil varlete. Co mám dělat aby mě to přestalo deptat?

Tzv. Varikokéla Může způsobit i neplodnost. Na začátku května jsem objednaný na další vyšetření a pak se zjistí, jestli se opravdu jedná o tuto nemoc. Doktor ale říkal že to s nejvyšší pravděpodobností bude varikokéla… 😭 V noci nemůžu ani spát. Pomůže nasazení vhodné medikace na hlavu? Mám strach že budu neplodný.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Doufám, že je ti jasné, že rozšířená céva je mnohem lepší než zúžená céva! Kvůli zúženým cévám lidi kolabují a umírají, nebo berou prášky na rozšíření cév, protože hrozí riziko trombu. Buď v klidu, opravdu to není život ohrožující.

Další odpovědi
Filip84

Ano, nechlastat a prášky na hlavu fakt pomohou – v počátku, sakra, Savier! Vždyť to už jsi podobný, jako jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz veřejný zpívatel! 😅 Se zeptáš – člověk Ti odpoví – se zeptáš na to samé znovu, ale jinak. 🙈 Nebo Rokio🤪 je na to expert – ten na to má, snad, i školení! 😅👌 Nebo chceš být taky Savier🤪? 🙄🙈🙈🙈

Ty to sám nevyřešíš, jednoduché.

Tonda Káňa

Buď rád, že to není rak. Asi to budou ale muset chirurgicky operovat.

Prášky neber, akorát ti pomatou hlavu ještě víc. Buď nad věcí a nemysli na to. Buď rád, že budeš žít. Fakt sem se bál že máš rakovinu. Jsem rád, že to není ono ❤

Disraeli

Vždyť to stejně nepoužíváš. :D Nejlepší to bude ufiknout. Žádný lulínek a kuličky = žádný starosti (ani varikokéla). ;)

Tak ty tu šíříš hanbaté obrázky? Styď se, nestydo hříšná! :P

elkon

Neřeš to, není to smrtelný problém, doktoři to vyřeší. Klídek, víš co se říká – „když nejde o život, tak jde o ho*no“.

cappuccino

Savier, ptas se, co mas delat? Urcite je to hodne neprijemna diagnoza, ale ver, ze jsou daleko horsi! Mysli trochu optimisticky a tes se na dobu, kdy budes mit po zakroku!!
Zadne leky na hlavu neber! V tvem pripade (v kombinaci s alkoholem), by ti akorat ublizily!
Zas bude lip!!!!

Filip84

Jo, a já bych vám to hnípání se v píčovinách, včetně hnípání se v sobě, zdanil!

Už máme zdaněnou důležitost, jyřýkovi🤪 to vychází kolem Kč 4,000.00 – Kč 6,000.00 denně, teďka mu zdaním píčování 1.5× sazbou, takže to má tak Kč 6,000.00 – Kč 9,000.00 za den, no a každé hnípání se v sobě Kč 8,000.00 – Kč 12,000.00 – podle toho, jak velká konina to bude.

Ty to máš dobrý: Ty nejsi důležitý, a ani nepíčuješ, tak bys zaplatil „jenom“ za to hnípání se v sobě, počítám, tak Kč 100,000.00 denně. Ale jyřýk🤪 to má – dneska minimálně, dneska byl důležitý, jak sedmimocná prdel! – Kč 8,000.00, za píčování Kč 18,000.00, za hnípání se v sobě Kč 24,000.00. To máš rovných Kč 50,000.00 za den, plus církvi svaté Kč 5,000.00, do královský pokladny Kč 11,000.00, plus příspěvek na útulnu pro služebná děvčata Kč 1,000.00, to má – frajer – zdaněnou daň s daní, dluhuje na daních Kč 67,000.00 za den!

Jo a Rokio🤪 bude mít slevu 25% na TP průkazku. jyřýk🤪 nedostane nic, i když má ZTP, protože sněží! 😎

Savier

Disraeli: Buď rád že jsem tu neposlal fotku svého nádobíčka! :D

Disraeli

Přes mikroskop se špatně pořizují fotky. 😂

Filip84

Savier: Pošleš, až budeš mít ty umělý koule, ok? 😜😂

Disraeli

😂

Filip84

Disraeli: Nedělej tady, laskavě, burdel, ano? 😜😂 To je rozdělený, jo, vybavený:

Bambeřici z lofasa má mít jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz veřejný zpívatel, protože se cejtí být ženou opačného pohlaví, dokonce si chtěl u Vieta koupit podprdu, aby měl prdu a byl nejhezčí „baba“ ve městě, ale teta řekla, že se narodil jako chlap, a tak je chlap, a protože to teta řekla, tak je to pravda (teta je asi Strana 🤷‍♀️), a od tý doby už se jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz veřejný zpívatel nechce zasebevraždit, na věky věků, amen! 😂

Savier si ho, proto, nemůže nechat ufiknout, protože to by nešlo! 🙈😂

Disraeli

Ale třeba má Savier „lepší“ tetičku. Takže, kdyby řekla, že může, tak by mohl. ;)

Filip84

Disraeli: Jako ne, že bych si o Savierovi dělal illuse, on slaboproudý ingénieur by si s ním, asi, o Nezvalovi moc nepopovídal, ale – sorry – srovnávat ho s jyřýkem🤪!? 🙄

jyřýk🤪 šalamoun Knyhovník ostatní zvíře a hmyz král bonzáků veřejný zpívatel, to je 👌 – ve všech směrech! Zlatý Rokio🤪, ten má, alespoň, něco, jako inteligenci! 😅 Já jako chápu, že jyřýk🤪 za to opravdu do značné míry nemůže, ale snášet ho tady, to je na kanonisaci za života! 😅😅😅

Filip84

Jo a ještě jedna, podstatná, věcná: jyřýk🤪 furt pitchuje, (https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Hu9Md33qxk0), to Savier, snad, píčoval jenom jednou, dvakrát? No, v každém případě je asi tak o 1,110% snesitelnější! 😂

Savier

Tonda Káňa: Děkuji za tvá slova a tvojí starost. Jsem rád, že na tomto webu jsou tak hodní lidé.

Savier

Filip84: Děkuji. Ano vím, už jsem se ptal. Jenže teď se situace změnila. Od té doby co mám diagnózu, to šlo od desíti k pěti (spíš k nule). Mužství je ta nejdůležitější věc, kterou chlap má, a já o ní možná přijdu! Zároveň mám strach začít brát medikaci, protože jsem četl že z lidi umí udělat "zeleninu' a časté jsou i problémy s erekcí. Děkuji za tvé rady. Moc si jich vážím.

Filip84

Jo, to jsou zase „moudra“! 🙈

Tvl, Ti jebe, ne? 🙈 Tak hen z nějakých antidepresiv / anxiolytik máš stracha, ale chlastat patnáct panáků vodky a pět piv – to Ti nevadí? To nevíš, že se Ti za pár roků ani nepostaví!? 🙄🙈

Vždyť to je úplná důvoda: alkohol umocňuje emoce, Ty je potřebuješ (minimálně v počátku), naopak utlumit. Chápeš to!?

Neřeš to, poslechni doktora, hotovo. 🙄🤪