ptáč

Byl by Putin kamarád Obamy, kdyby se jmenoval Putout?

Doplňuji:
Jsem přesvědčen o tom, že moje otázka sem úplně stačí. Máte to tady podobné jako chat na Seznamu. Lepší otázky sem nemá smysl házet. Víc lepšího už nechce majitel mít, než tohle.

Nejlepší odpověď
mosoj

To muselo ale dát práce, takovou otázku vypotit.

Další odpovědi
ten který je

Takovou otázku bych očekával spíše 1 ledna po Silvestru,nicméně si nemyslím že by byl Putin kamarád s Obamou i s takovým jménem.:-D

Putin

Hmmm .. Tak hlavně, že mě Odpovědi.cz mažou naprosto normální otázky .. -_-
Doplňuji:
*mně

ivzez

Myslím, že by Putin o takové kamarádství
nestál, ať už by se jmenoval jakkoliv …

jáára

Vždyť kamarádi jsou, jen se k tomu veřejně nehlásí…

anonym

Někteří kamarádi jsou,protože uznávají svou rivalitu.