Ajax

Bydlím v domě kde dříve byla spousta koček.Dnes tu není ani jedna zato spousta blech.Poradíte jak se jich zbavit?

Samozřejmě uklizeno máme.žádné jiné zviře doma nemáme.přes zimu asi spali a ted to zase začalo :(

Nejlepší odpověď
www

Zkusil bych použít Biokill, prodává se i ve větším balení.
Nepomůže-li použití podle návodu, nezbude asi nic jiného, než zavolat na dezinsekci firmu ☹

Další odpovědi
anonym

Tohle bych sama likvidovat ani nezkoušala. Chce to důkladnou deratizaci, nejspíš v celém domě.

anonym

Kdysi se prodával prostředek Fenoform forte,který se dnes prodává v lékárnách pod jiným obchodním názvem a vyrábí se někde v Maďarsku.Je běžně k dostání,v každé lékárně je dostupný bez receptu a poradí vám jak s ním zacházet.Není to už takové svinstvo jako bývalý Fenoform,ale je účinný.Prodává se balení 1l,což je cca na 100l roztoku,ale podle potřeby vám odlijí potřebné množství.Do 10l horké vody se vlije potřebné množství dle návodu a vytřete,umyjete a vystříkáte veškeré podlahy,spáry a škvíry.Spolehlivě zabírá a je finančně dostupný a zvládnete to vlastními silami.Zopakovat 2×-3× v hodně horké vodě a i pomocí rozstřikovačů-hlavně používejte gumové rukavice!!! Zvládnete to,zažila jsem to a vyzkoušela na radu veterináře a dokonce jsem v tom roztoku psy koupala nebo je tím postřikovala když jsme si přivezli z výstavy nechtěné hosty.Tento přípravek má i repelentní účinky proti klíšťatům,komárům atd.,ale to je spíše rada pro chovatele psů,ne pro vás.Vzhledem k tomu,že tam kde se blechy vyskytnou je největší problém s jejich rezistencí v podobě vajíček,tento přípravek lze jen doporučit.Užila jej i známá na mojí radu k vystříkání kurníku- a s úspěchem. :D

briketka10

blechy nakladou svá vajíčka po stovkách kdekoliv pod podlahu, potom se z nich vyvinou larvy a dospělé blechy ty pak vyskáčou po tisících do celého prostoru..
trvala bych též na deratizaci celého domu – přijede k vám odborník, na zádech bude mít nádrž s jedovatým postřikem na blechy, chvíli budete mít zavřená okna, potom vyvětráte..