Avatar uživatele
BENYTA

BUŇKA – stavební, obytná, mobilní

Chci si koupit na bydlení,snad jen letní,takovou tu bunku,co mají na stavbách,ne maringotku,na tu nemám,máte s tím prosím někdo zkušenost,třeba jí máte jako zahradní domek…Jaké potřebuje základy,co voda apod.Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, rynek878 před 5088 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

známej si dal dvě k sobě a měl úplně super bydlení. Měl je naložené dřevem,ani nebylo poznat,že je chajda z unimo buněk. Topení tam měl natažené ústřední na el.kotel. Záchod chemický,no a sprchu z odpadem vyvedeným ven. Docela fajn,jo a pod tím obkladem to měl zateplené. A na střeše takové ty vlnité desky.
Doplňuji:
No a ještě mě napadlo,jestli tušíte kolik stojí přemístění a umístění takové buňky,to taky není levná záležitost.A hlevně jestli na ten pozemek kam chcete buňku dát,jestli je tam vůbec přístup pro velký náklaďák s rukou.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

No tak ta buňka je taky drahá. základy nepotřebuješ, ale je dobrý to dát třeba na betonový panely. Co se týče elekriky a vody, tak to by neměl být problém. stačí připojit. jističe jsou u dveří a voda bude někde u wc nebo sprchy. Je víc typů. Některé mají jen umyvadlo.
Nebude to nic složitýho, protože je to vlastně stěhovací domek pro dělníky a tudíž připojení musí být jednoduché a rychlé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
infant

Zkuste: www.touax.cz
www.zrup.cz
www.ab-cont.cz
www.containex.cz
www.algeco.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jawák

Buňka je nic moc,Mobilheim je řešení a ne vůbec drahé.Doporučuji vyhledat Mobilheim na Netu a pak se jen divit.Nemít bydlení, hned bych do toho šel.

Zdroj: Mobilheim.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Pista

Nechal jsem si vyrobit stavební buňku kompletně i s nábytkem na míru do firmy, kterou si s klukama převážíme na stavby. Je to ideální jako šatna i kancelář a mohl jsem si vymyslet kompletně vybavení i rozměr boudy. Nechal jsem si ji dělat u firmy https://acther­mstrojirenstvi­.cz/oblast-cinnosti/#kon­tejnery , která se dokáže kompletně přizpůsobit

před 1131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MrBoban

Obytné buňky, jsou dobrým a levným způsobem bydlení. Umožňují za levný peníz jednoduché bydlení s možností následné dostavby v „lepších časech“. Stavbu z obytných buněk je možné později jednoduše rozšířit nebo přestěhovat. Není nutné betonovat drahou základovou desku. Buňkám stačí základové patky nebo pásy a připojení k inženýrským sítím. Mohou být uloženy třeba jen na staré pražce nebo na betonové dlaždice uložené v rovině. Obytné kontejnery je možné dodatečně zateplit a obložit nějakým pěkným pohledovým obkladem, např. dřevem. Jednoduchá sedlová střecha a omítka natažená na polystyrén udělá z buněk domeček k nepoznání. Podívejte se na obrázky na www.stgtrade.cz

před 4151 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek