pet_s

Kolik stojí připojení vody?

dobrý den, budeme kupovat hrubou stavbu. na patě pozemku je přivedena voda, ale jinak připojena ještě není. Jelikož budeme počítat každou korunu, tak jsem se chtěla informovat, kolik stojí přihlášení na vodárnách a připojení vodoměru. Jinak máme známeho, který nám bude vodu po domě zapojovat, takže me zajímá jen ta smlouva s vodárnama a přiipojení. Děkuji moc za odpověď

Odpovědi
Lily321

Poraďte se třeba v obchodě např. Baumax ale myslím si že to stojí tak okolo 15 do 25 000 Kč, … určitě

Drap

Samotníé připojení počítá každá společnost dodávající vodu jinak. Cena se pohybuje za samotné připojení většinou cca 2 – 3 tisíce. K tomu je potřeba započítat potrubí na přípojku, zásyp a výkopové práce.Informuj se přímo u místní společnosti.