Pavel999

Musí se mobilní dům zateplovat?

Jde mi o to, že se díváme na levnější mobilní domy, třeba:
http://www.mobilni-domy-prodej.cz/

jak je to v zimě? Musíme to zateplit, nebo se v tom dá přežít?

Nejlepší odpověď
gecco

Zimu prezijes i ve stanu…
😉
Ale drtiva vetsina techto mobilnich domu jsou vyslouzilci odnekud z teplejsich kraju, v nasi zime se priprav na opravdu studeny odchov a nebo vysoke ucty za topeni – pro trvale obyvani je nutne dobre zatepleni (na nejakych 5–10 cm EPS zapomen)…

Další odpovědi
marci1

Myslím si, že pokud by mobilní dům byl určen k celoročnímu užívání, je dobré jej ještě zateplit. 🙂

Drap

U každého je to jinak. Přesnější informace může poskytnout jen propdejce.

ppekař

Mobilní domy jsou vyráběny v teplejších krajích a proto je určitě potřeba je zateplit. Dobře mobilní domy zateplují na www.mobilnidum.eu. Montují tam i krbová kamna, které zateplený mobilní domek krásně vytopí.