Banán88

Budu zde jeste moci nekdy vkladat dotazy?

nebo je Banan88 nekomu trnem v oku? Poskozuji svymi dotazy nekoho ci neco? Prosim o verejne vyjadreni..
Doplňuji:
… dekuji za odpovedi vsem, i tem kteri teprv odpovi. Kazda zpetna vazba je mi poucna.. Gecco odemne palec dnes stale jeste neobdrzi :D pokazil si to vlastni schopnosti kvalitne odpovidat :D holt az zas zitra budes mit zne ;)

Nejlepší odpověď
anonym

Dávej sem dotazů tolik, kolik je ti libo. Nikoho nijak nepoškozuješ, patříš sem tak, jako všichni ostatní 🙂

Další odpovědi
gecco

Tobě nějaký zmizel (apod.)?
;-O
Nesedím u počítače permanentně, nevšiml jsem si…
___
Osobně nemám problém, pokládám tě za korektního uživatele.
Doplňuji:
K Doplnění – myslím, že je ti jasné, že body nejsou to, proč se tu bavím.
😉

setapouch

Reknu ti to na rovinu. Jeden banan, pohoda. Dva? Zadny problem. I ctyri se daji. Ale 88? Ses pos…? :)

Jestli ti mizi otazky, ktere podle tebe nejsou zavadne, a neprijde ti o tom mail, kontaktuj admina, at zasahne. To je asi jedine, co se da delat. Takze se vlastne neda delat nic.

Nevíteto?

Můžeš, mě nevadíš.
nebo je Banan88 nekomu trnem v oku? Poskozuji svymi dotazy nekoho ci neco?
O tom nic nevím. 🙂