mia 622

Budu zajímavější, když začnu hulit?

Nikdy jsem nehulila ani nebrala drogy. Jsem hrozně nezajímavá a chtěl bych to změnit a začít hulit. Budu potom přitažlivější a zajímavější pro kluky než když budu jen šedá myš?

Nejlepší odpověď
iceT

Feťačky jsou zajímavé jen do té doby, než se z nich stanou trosky.

Další odpovědi
Lamalam

Zajímavější nebudeš, ale bude ti to jedno.

anonym

Budeš zajímavější, když nebudeš psát takové nesmysly.

marci1

Pokud začneš hulit (jak píšeš) budeš zajímavější pro ty kluky, kteří to nemyslí s holkami vážně. Pokud chceš najít kluka pro vážnější vztah, tak buď taková jaká jsi. 🙂

JájsemRaibek

Jde o to co nebo komu :DD
Ale v případě co, bych to nechal být, špatně se pak odvyká.

gumiczud

Budeš zajímavá asi jako kapka v moři.

Martinuss

Zajímavější? kdepak.. spíš blbá…

BANAN93

No tak zase bych nenazýval člověka co hulí feťák :D já hulil v 17ti až 21 letech a přestal jsem ze dne na den (začlo se mi po tom dělat blbě než dobře, moc skunku) :D – párkrát jsem si teda potom ještě dal, ale to na nočních grilovačkách třeba 2× do roka když se sešla parta – s cigaretama třeba přestat neumim ........ to je droga :D

O nikom kdo hulil jsem si neřekl, že je zajímavý protože hulí – to v tom nehledej! Holky co se chovaly jak kluk jsem v oblibě neměl ani mít nebudu… nechtěj se zavděčit někomu, buď sama sebou. A řekni si „jsem skvělá“ protože podle toho co tu píšeš myslím že jsi skvělá !

Šidlo

začnite sa učiť kórejsky/japonsky (na memerise sa dá učiť zadarmo) a pozerajte anime…a potom nadávajte spolužiakom po japonsky nahlas cez hodinu

alebo si zaobstarajte psa a venčite ho vo svetri, šáli a čapici

alebo noste na svačinu každý deň iný druh mufinov…a nedeľte sa s nikým

len prepána nehulte v tak nízkom veku…poškodíte si mozog, plíce aj vajíčka (akože vážne)

ivzez

Tobě ta snaha být „za každou cenu“ zajímavá asi nedá spát, viď?

Chceš-li být zajímavá, začni přemýšlet před tím,
než něco řekneš nebo napíšeš.

Holka, která má co říct, která má zajímavé názory
a jejíž řeč (nebo text) „má hlavu a patu“ je mnohem
zajímavější, než hulička, rádodajka apod.

anonym

Jen zůstaň šedou myškou,nemáš co ztratit a o nic nepřicházíš.
To si dej raději vínko,nebo panáka či pivko.

ReHu

Proč myslíš, že kouřením se člověk stane zajímavým?
Jsou zajímaví ti, kteří čudí? Čím?
Je jim cítit nepříjemně z pusy, nevábně voní prsty ruky, má to také špatný vliv na kvalitu vlasů i kůže.
Prostě vyhozený peníze. Určitě jsou lepší věci, za co je utratit.

Natalka2010

Určitě ne !!! Pokud by jsi se měla stát zajímavou, tak by to mělo být pro to jaká jsi a ne proto že kouříš ;) Ten kdo tě má rád tě považuje za zajímavou i když nekouříš a akorát by jsi si zničila plíce :D ;) :)