redy

Budu v bezpečí v Bulharsku?

Češi letos moc nechtějí jezdit do zahraničí.

Zlaté písky jsou v pohodě?

Příští tejden letím – Adamos00, fakt?

Nejlepší odpověď
marci1

Klidně bych letěl - není se čeho obávat.

Bulharsko je krásná země, myslím, že je v pohodě. Bulhaři mají Čechy v úctě, mají nás raději než třeba Němce (jako rekreanty). Klidně bych tam jela. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Klidně bych letěl - není se čeho obávat.

Je tam od šedesátých let pořád to stejné kulové. Ale nebál bych se, Krym je pořád ještě dost daleko.

Nuk nuk

Klidně bych letěl - není se čeho obávat.

Jestli myslíte kvůli uprchlíkům, tak je sice pravda, že se tam občas také nějací zatoulají, ale není to hlavní trasa. A u pobřeží už vůbec ne.

GM

Klidně bych letěl - není se čeho obávat.

Adamos00

A kdyby něco, chybět tady nebudeš :-(

M_Petr_M

A kdyby něco, chybět tady nebudeš :-(

Karol55

Klidně bych letěl - není se čeho obávat.

redy

Petr – za dobrotu na žebrotu, já do tebe hvězdičkou a ty takhle, styď se 🙂

redy

Adamos00, díky za upřímnost, není špatný vědět, cobykdyby 🙂