Avatar uživatele
Bronzový

Budu platit daň z příjmu v případě prodeje nedávno darované nemovitosti,nebo se platí vždy jen dň z převodu nemovitosti?

Doplňuji:
venkovane,protoze je pritel v jinem meste,rozhodli jsme se nemovitost prodat,a koupit novou v mem meste,kde je vice pracovnich moznosti.TO,JAK SE DOMYSLIS,A SOUDIS LIDI,JE NA POVÁŽENOU!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Avatar uživatele
Zlatý

Pokud nesplňujete doby vlastnictví uvedené v §4 odst. 1a nebo b zákona o daních z příjmů (2 roky nebo 5 let), budete muset zaplatit daň z příjmu.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Protože tu kdysi byl popsán příběh té nemovitosti, tak je to celkem smutné pokud ji budeš po páír měsících vlastnictví a toho co bylo okolo prodávat. Ale peníze jsou potřeba. To není kritika, jen povzdechnutí.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2166
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 932
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.