sisinec123

Budu nadále pobírat nemocenskou, i když jsem bez práce?

Zdravím, včera mě vyhodili z práce. Měsíc už marodím, ale i přes to mě vyhodili (jedná se o agenturu. Prý mají jiné zákony a vyhodit mě mohou. Každopádně to budu řešit v pondělí přes inspektorát). Zajímalo by mě, jestli nadále budu pobírat peníze? Jelikož jsem loni dostudovala, tak na ÚP bych nepobirala téměř žádné peníze jako podporu. Momentálně s mým zdravotním stavem si nemohu dovolit pracovat, ale zároveň potřebuju platit byt. V těchto věcech se ale moc nevyznám, tak se ptám tady. Dočetla jsem se něco o 7dmi denní ochranné lhůtě. Ale já už na té nemocenské byla a o tom jsem se nedočetla vůbec nic… Budu ráda za každou odpověď.

Odpovědi
autacek

Ano, budeš.

Edison

Nejlíp ti na to odpovědi na ÚP, nebo na ČSSZ. Hlavně ale koukni, jak máš napsanou smlouvu. To je základ.