Avatar uživatele
Smack

Budou se zvyšovat důchody, kdy a o kolik?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 917 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Bude to zase těch průměrných 800 a nová vláda s tím nic nezmění, už je to schváleno. Od prvního ledna a 300 nad valorizaci. Copak nečtete noviny? 😊

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Smack Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Dnes jsi snídal nějakou vtipnou kaši.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Očekávám, že velmi brzy po novém roce proběhne mimořádná valorizace kvůli vysoké inflaci. Automatické valorizace jsou přímo v zákoně …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Tady si to můžete spočítat. Je to od prvního ledna, valorizace ze zákona. https://www.pe­nize.cz/kalku­lacky/valoriza­ce-duchodu
S volbami to nesouvisí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Během života se ta úroveň několikrát zvedne. Pak zdechnem a ono se to bude chovat stejně i pak. Až do první nové války.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tvaruzekcz

Vzhledem k inflaci určitě ano, ale uvidíme, protože Fiala prý má „zaručený recept“ jak nezadlužovat a jak zastavit „Babišovu drahotu“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Bude to podle zákona.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Hochu, je po volbách…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spartaboy

Top 09 přetlačí piráty a budou se zvyšovat ale méně a jen seniorské. TOP 09 se poučila z minulosti kdy Dráb chtěl zavést sociální karty i pro seniory. SPOLU chce přesunout invalidní důchody pryč od starobních důchodů k sociálním dávkám aby měla prostor k tomu tyto důchody méně navyšovat. Takže senioři můžou být v klidu. A Fiala lhal když tvrdil že budou vládou pro všechny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Četl jsem názor jedné vysokoškolsky vzdělané dámy / měl bych uvést osoby poněvadž může mít jiné pohlaví /.
Důchodci jsou odpadem nemusíme je litovat, pokud to není zvýšený tlak tak je zabije něco jiného. Nemá cenu utrácet za staré lidi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Smack

Alesh: Po volbách může být klidně 10×… Já sem přestal sledovat TV pač mi blbne krevní tlak.

Avatar uživatele
Alesh

No, tak ti znovu opakuji… je po volbách, kapišto? 🙂

Nový příspěvek