Vojta Fidra

Bude se v budoucnu natáčet a vysílat pořad Chcete být milionářem na TV Nova?

Budou se v budoucnu natáčet a vysílat pořad Chcete být milionářem? na TV Nova? Jestli ano tak bych se rád přihlásil.

Nejlepší odpověď
Drap

To je dotaz na TV Nova, nikoli sem. Myslím ale, že dále se to natáčet, alespoň v dohledné době nebude.

Další odpovědi
ivzez

Slovo pořad jsi použil v jednotném čísle,
v jednotném čísle bys tedy měl použít i sloveso.

Proč by ses chtěl přihlásit? Myslíš si, že máš takové
vědomosti, abys uspěl, nebo tě láká milion korun?

Jsi tu kratince → už sis přečetl pravidla?
Pokládáš-li stejné otázky (jen zaměníš TV stanici
či název pořadu), porušuješ pravidla.

Kelt

Milion si můžeš vydělat i jinak, stačí dobrý nápad a nemusí o tobě vědět celá republika. A i když se neplánuje natáčení v nejbližší době a to co je v televizi je opakování, tak i když vyhraješ v soutěži milion, tak po zaplacení daně budeš mít méně. Na to nezapomínej.

nyjono

Zeptej se v TV Nova. Nebo i v jiné televizi. Takový pořad přece nemusí vysílat jen TV Nova.

marci1

Mluvčí TV Vojtěch Boháček prohlásil, že o případném nasazení Milionáře bude TV Nova diváky včas informovat.

https://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/419782/sb­ohem-milionari-marek-vasut-na-nove-konci-divaky-nebavil.html