AmazedWolf

Budou se kvůli novému názvu naší země měnit doklady?

Budou se kvůli naší debi*ní vládě a idiotsk*mu novému názvu naší země muset měnit doklady (Cestovní pas, občanka…)?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, oficiální název země zůstane stejný a doklady taky. Jde jen o povolení a zaregistrování zkráceného názvu země v zahraničí. Stejně jako the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland (nebo tak nějak) je nahrazován zkratkou United Kingdom, nebo jen UK, případně GB. Jsou všechny vlády na světě debilní?

Další odpovědi
Hans51

Jak píše Kepler, jde o pouhopouhou zkratku pro zahraničí, možná by to chtělo zprávy číst podrobněji a případně si i něco dohledat, než si jen přečíst nadpis článku a hned nadávat na vládu 😉