Avatar uživatele
jirkajirka

Budou naše děti používat sprostá slova od Zemana

Dnes je hodně nápisu na tričkách,tran­sparentech,Li­dé je vykřikují. Dokonce je i písnička která koluje po internetu Kun…sem Kun…tam. Zeman to řekl před sdělovacími médii. Mohli to vypípat.Je špatný a co ti ostatní? Naše děti co ještě nechápou politiku a tyto nápisy čtou? Snad to mám podle kodexu!!??
Doplňuji:
Nemyslím tím názor dětí na Zemana asi možná neví kdo to je . Ani nechci posuzovat jejich slovník.Tyto slova co jsou dnes všude, jen ten slovník umocňují. Vychováváte dítě poučujete co je sprosté,neslušné slovo a náhle ty slova jsou na transparentech,trič­kách. Pak vypadáte jak rodíč blbec.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? lota, Nazdar Bazar, anonym před 3418 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Nafouknutá bublina, fouknutá masmédii tím směrem odkud proudí peníze.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

A furt se o tom bude mluvit,už dejte pokoj.Nebo jak máš vychovaný děti ? Že máš strach že budou papouškovat všechno co slyší nebo si přečtou?
Fakt trapárna .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Děti dnes znají takový výrazy,že je nějakej Zeman nemůže zkazit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Nezáleží na Zemanovi, nápisech na tričkách ani kolektivu ap.
Vždy záleží především na rodičích a jejich výchově, poněvadž podle výchovy a používané mluvy nejbližších se dítě bude alespoň v počátcích výchovy řídit. A to je asi to podstatné nač se ptáš.
Zkušenost
Doplňuji:
Nemyslím si, že zákonitě musí rodič před dítětem vypadat ‚jako blbec‘ za předpokladu, že bude s dítětem přiměřeně k jeho věku na případné prohřešky reagovat. Musíme to s mládeží projednávat, vysvětlovat i používat vzory. Stejně tak odsuzovat to, co nechceme aby vzalo dítě jako nějakou ‚normu‘.
Je to neustálá práce a boj, ale vyplatí se 😉

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Doufám,že ne,ty děti mají jiné priority,nějakej prezident je rozházet nemůže.
Nenapsal jsi tam otazník,tak dej pozor ,aby tě Quentos nepoučoval,jak máš psát otázku.
Doplňuji:
Zeman je je chumaj,kam se sere na Havla,co Mosoji?

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

myslím, že je se s toho stala bouře ve sklenici vody…dnešní děti mají slovník, o kteréme se mi ani na střední ani nezdálo…a když jsme slyšela v marketu z tlampače „koupím ti papuče, pi*o“, tak jsem se skoro lekla…a že bych pak někde slyšela nějaké protesty, ať se to nevysílá si oravdu nepamatuju…prostě Zeman si nevydí do huby, bere to tak, že vysvětloval, jak si on představuje překlad slova Pussy (což má pravdu i tak to jde přeložit a vzhledem k tomu, že jsou to anarchistky, bych se divila, kdyby to nebyla pravda) a protože Zemanovi nemůže spousta lidí nemůže přijít na jméno, tak se to proti němu okamžitě obrátilo…může si za to sám…
fakt se nebojím toho, že by Zeman způsobil úpadek mládeže tím, co řekl…způsobuje ho prostředí a hlavně stejně „vychovaní“ rodiče, co si pletou demokracii s anarchií…
Doplňuji:
fuj…„nevidí“.­.ostatní své překlepy nekomentuju .-)

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

I já jsem znal a znám hromadu sprostých slov (nejsilnější kalibr asi doprčic a prdlačky). Nevím, jestli mě formovala rodina, kde se sprostě nemluvilo, nebo četba, kde se tyto výrazy nepoužívají, ale obvykle je nepoužívám. Nevidím důvod, proč by měly děti.
Doplňuji:
Mimochodem, souhlasím s tvrzením, že komentování Pussy Riot Zemanem a jeho nedůstojné vyjadřování je uměle vytvořená kauza. Ovšem cílem je zakrýt neskutečné rozhovory v Číně a Rusku, kdy veřejně schválil okupaci Tibetu a dokonce v ruštině i útok na Ukrajinu.

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Asi záleží na nás, co s tím uděláme. Nemůžeme zabránit dětem, aby sledovaly televizi, zprávy a vybraly si z toho to nejvhodnější. Pokud tak nemluvíte v rodině, ani dítě tak nebude mluvit. A že to někde slyšelo? Tak to přejděte bez poznámky, nebo mu řekněte, že vy taková slova nepoužíváte. Dcera řekla v 6 letech škaredé slovo a slyšelo jí asi 10 lidí. Nikdo na to nereagoval a dcera toto slovo, o kterém nevěděla, co znamená, už nepoužila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Putin

Pokud ano, pak za to můžou jen a jen média a dementní lidé, kteří to šíří a protestují proti tomu. Vždyť to byla jen citace, což není vulgární!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Bojím se, že ano. Vždyť obraz prezidenta visí na školách jako vzor! A děti můžou na případné výtky reagovat „když tak může mluvit i prezident…“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marketa54321

Pokud není dítě hloupé a rodič umí vychovávat, nevidím problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

„Naše“ děti často mají tato slova již dávno ve svém slovníku, mnohdy je takto"častují" jejich rodiče, nejen vrstevníci a sourozenci – slýchám na ulici, v MHD, v čekárnách apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gamer4

A nemáte strach,že budou vaše děti krást pera?
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=zpe4T0lXZcE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
šáteček

mně je14 a sprostý slova používáme i bez Zemamna on na to nemá vliv a nedá se tomu zabránit někdo tak mluví jen za zádama rodičů a někdo i před nima já i před nima

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
redy

lota tak to je góóól

před 3418 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirkajirka

Redy asi jsi ještě dítě nebo jsi ještě žádné dítě nevychovávala.Mluví z tebe nezkušenost. Papouškovat skutečně nemusí všechno ale tyto slova jsou dnes SLAVNÁ. Taky nemyslím,že tyto slova moje děti zkazí.Ovšem špatně se poslouchají od dětí.

před 3418 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek