Budou mít naši politici respekt před standartou?

http://images2­.wikia.nocooki­e.net/__cb200­80330220618/ne­cyklopedie/ima­ges/c/cd/Stan­darta.gif

Nejlepší odpověď
Berušinka

=D

Naši politici nemají respekt před ničím.

Další odpovědi
led

Ako ma môže vydesiť neznámy pojem? Čo to je pravda? V slovníku cudzích slov som to nenašla.
A politici ani ten slovník nemajú…

dědapetr

Pro naši vládu by se hodila standarta tří opic neslyším,nevidím a nic neřeknu.

natushka

myslím že ne,ale kdyby přece jenom jo, zase na to vymyslijou nějakej debilní zákon např.jestli ještě chceme standartu,abysme platili,jak je tak znám