dudu

buďme v klidu

Když tak poslouchám zprávy a vize našich politiků, vzpomněl jsem si na jeden starý vtip, který charakterizuje současnou situaci. Pouští bloudí karavana a když už všichni padali únavou, svolal si je jejich vůdce a říká jim následující: nacházíme se ve velikých problémech a jsem nucen vám sdělit dobrou a špatnou zprávu. Přítomní chtěli slyšet nejprve tu špatnou. Ta zněla: došly nám potraviny a nadále se budeme nuceni živit sušeným velbloudím trusem., ta dobrá pak zní, toho trusu máme nadbytek!! Souhlasíte někteří s tímto nástinem světlých zítřků a sociálních jistot?
Doplňuji:
Bubco zdravím, Vaše rekapitulace nemá chybu a proto dávám, jako druhý další bodík.

Nejlepší odpověď
anonym

Vtip vůbec není špatný. Jestli souhlasím.....
Ono to není,domnívám se, jednoduché.Dalo by se klidně říct,totiž, že jaké jsme si to udělali,takové to máme. Stále mi přijde těžce uvěřitelné,že jsou lidé a je jich „hafo“,kteří jsou schopni a ochotni akceptovat bláboly některých polosoudruhů. Ale vše se na ně nedá svalit.A tak mi napadá-zase by v té karavaně byli takoví,co by měli trusu víc,než ostatní.A může se velmi lehce stát,že nám dojde i trus.

Další odpovědi
anonym

Trefne a souhlasim.

oskar

Take souhlas.

člověk

V každém člověku je exibicionista,ale češí jsou specialisté na trenéry,do všeho mluví a nic neudělají,také vtip:máme ve fotbale deset milionů trenéru ale jedenáct hráču,dotaz:co s tím jedenáctým hráčem.
Můj děda říkal,nebýt těch politiků,tak si ani od plic nezanadávám.
.............­...........
A ještě dodatek,mne překvapuje,že si u nás nikdo neuvědomuje co je levice a co pravice,prostě volíme podle kravaty,v dem světě je levice pro lidí co chtějí žít v klidu a mít nějakou výplatu,a pravice pro ty co peníze už mají a jen chtějí víc
.............­.............­..

kupkina

Nejlepší sociální jistota je sociální nejistota, jen ta nás motivuje, soudruzi.