rrihamirek1

budete volit babise jako prezidenta?

doufam ze ano

Nejlepší odpověď
_Bůh_

  1. slovák co ňeumí po česke
  2. v zemi kde je 10 milionů lidí se zřejmě najde lepší kandidát než agent stb
  3. soudem usvědčený lhář má být prezidentem? Dneska je prvního apríla nebo co?

Další odpovědi
Emefej

a.) ještě neoznámil kandidaturu
b.) je ti do toho prd

df

Ne. Asi zvolim Janečka i když mi vadí jeho mluvení. Jako retard.

paul1

Určitě ne, volil bych paní docentku Danuši Nerudovou.

Krupice

Jsem rád, že skončil jako premiér a budu ho volit za prezidenta asi ne?

Lotr2008

Ne

nyjono

Nejsem idiot.

hapiky

Ani náhodou. Jeho cesta na hrad je dlážděná podvody a lžemi

elkon

Ty si zopakuj školu, když neumíš psát.

Arne1

v žádném případě. Nic horšího už by tuto zemi potkat nemohlo

Krupice

paul: Nerudová nekandiduje. A i kdyby, je nevolitelná, volila by ji jen levicově liberální (progresivní) část společnosti. Hlavně ne člověka bez zkušenosti s aktivní politikou či aspoň diplomacií.