novakjarek90

Budete v příštích volbách opět volit SPOLU?

https://echo2­4.cz/a/Haa2G/zpra­vy-domaci-policie-odstartovala-boj-s-dezinformacemi-73-stihani

Nejlepší odpověď
Drap

Nikoho z nich jsem nevolil a nebudu ani v žádných dalších volbách. To, že nebudeme volit, však neznamená, že opět nevyhrají. Stačí upravit zákon , obdobně jako před posledními volbami tak, aby tato sebranka opět nevyhrála.

Další odpovědi
zjentek

Podívej se Fialovi do výrazu. Podívej se pozorně. Pokud se tohle zavčas nezačne řešit striktně eutanázií hned při prvních podobných rysech od narození, svět půjde nadále do kopru. Až tak jednoduché to je. K moci se přirozeně nehrneš, když PROSTĚ NEJSI od pohledu takový. Tohle nechceš. Jdu se pomodlit za ostatní, když ho vidím. Bůh vás normální opatruj. Děkuji.

terry

Co to znamená > opět volit??
Já je nevolila, tak jaksi nemohu volit opět

Pepa25

Samozřejmě. A těch 73 trestních oznámení je málo, když vidím, co se kolem děje (lidé se násilím vlamují na soudní jednání atd.)

Kryšpín

Záleží co bude vytvořeno a potvrdí ÚS pokud to bude deseti koalice tak budu spokojen.

da ny

Ne.
Nikdy jsem nedala a nedám svůj hlas zlu.
Z pana Fialy mám od počátku (než předvedl svou sílu a vášeň), husí kůži, jak jen ho zaslechnu, zahlédnu.

Kešař

Ne