huxa

Budete se dívat na možné prezidenty?

dneska 20:15 na primě

Nejlepší odpověď
Pájo

Ano, budu.

Určitě následnou volbě prezidenta beru vážně a volit rozhodně půjdu. Řada lidí v mém okolí často nadává na poměry u nás v ČR, ale když se jich třeba zeptám, koho volili, odpovídají, že volit nebyli !!!
..to jim pak říkám: „tak si nestěžuj!“

Po veletočích Klause (s amnestiemi) se jen potvrzuje, že každá volba se nás v běžném životě už surově dotýká.

Další odpovědi
Damiana

Ani omylem. Na Nova Cinema teď začal Matrix:-)

Alesh

Ne, je to ztráta času, už jsem si kluky a holky tak nějak probral a pokud půjdu v prvním kole volit, tak z toho bídného výběru dám nejspíš knížete Karla. 😉

odpovídámež

Jako ovce mohu akorát vytroubit, že mi stačí poslech líbivých reklamních spotů a volil bych je všechny. Jako neodborník bych neměl volit prezidenta, nechám to na vás.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vol­ba_prezidenta_Čes­ké_republiky_2013