jirka F

Budete rozbalovat dárky na Štědrý večer, nebo až ráno na 1. svátek vánoční – Boží hod vánoční?

Nejlepší odpověď
Emefej

a) dárky si rozbalíme už o štědrém večeru

Jasně že už 24.12. Přece nežijeme v USA.

Další odpovědi
Drap

c) jiná možnost

Dárky se v našich krajinách rozbalovaly vždy 24. večer po večeři. Rozbalovat dárky 25. nepatří do naší kultury, to patří k mutantovi Klausovi a praktikuje se tak v většinou v anglicky hovořících zemích. I když musím přiznat, že u nás se také rozbalují dárky až 25. nebo 26., až k nám přijdou vnoučata. Neni totiž nad rozzářené dětské oči při rozbalování dárků.

BANAN93

a) dárky si rozbalíme už o štědrém večeru

quentos

a) dárky si rozbalíme už o štědrém večeru

… tady nosí dárky Ježíšek, Santa ať jde do p…

chachar1922

a) dárky si rozbalíme už o štědrém večeru

brillant

a) dárky si rozbalíme už o štědrém večeru

lexx

a) dárky si rozbalíme už o štědrém večeru

darky (nejen vánoční) se rozbalujou ihned, to je společenskej rituál, bonton jinak dárce má dojem že o ně nestojíš a nezajímají Tě

GM

c) jiná možnost

Nikča

a) dárky si rozbalíme už o štědrém večeru

da ny

Doma na Štědrý večer (24.), u bývaého přítele a otce mladší dcery letos 25. , u jeho maminky/babičky vždy 26. 😉