briketka10

Budete gratulovat fcoopovi ke zlaté příčce se mnou HIP HIP HURÁÁ ??

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=bar­WV7RWkq0

Nejlepší odpověď
quentos

gratuluju, vítej mezi „nás elitu“ :{)>

Další odpovědi
Drap

Připojuji se ke gratulacím a přeji mnoho dalších úspěchů, nejen na těchto stránkách

anonym

Také velmi gratuluji ke zlatu a přeji spoustu hezkých dní. A doufám, že protentokrát přání nás všech nezmizí v dějinách smazaných otázek.

Damiana

Srdečně gratuluji! 🙂
Dobrá práce Briketko. 🙂

anonym

Já prosím ještě nikoho neznám, ale připojuji se ke gratulantům 🙂

tom004

Rád se přidávám ke gratulantům.

hanulka11

jasně že blahopřeji – jen tu nějak dlouho nebyl

Lorrien

Určitě, gratuluji moc a přeji hodně dalších úspěchů ;)))

iceT

Taky gratuluju......

Kohut57

Gratuluji moc, i když už 33 bodů po zlatě.

fcoop

Tak repete?
Tak tedy – upřímný díkec.

beer

Samozřejmě se připojuji ke gratulantům!

SajmonModer

Gratuluji!

terry

Doufám, že nebudu poslední.
Také se přidávám a gratuluji.

johana 56

Gratuluji a děkuji.

ReHu

Taky gratuluji. Hodne moooc.

anonym

Fcoope, gratuluji už podruhé k dosažení zlaté mety.

Opakuji znovu, že briketčina práce byla v tomto směru stoprocentní, protože jsem si Tvoje zlato hlídala taky.
No a hlavně doufám, že už se gratulace mazat nebudou. Je to vůči člověku, který zde dosáhl nějakého úspěchu hodně nefér. Gratulace ke stříbru a zlatu tu byly běžné i dříve, takže je snad není problém ponechat i nyní. Je to alespoň minimální možnost ocenění.

anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pokud-vas-zaujaly-zvidave-otazky-a-uspokojily-zajimave-uzitecne-odpovedi-jiste-se-pripojite-ke-gratulaci#dis­cussion

anonym

K původní verzi gratulace jsem vložil repliku: „Pak , že nelze vstoupit 2× do stejné řeky“ ; a následující odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pripojite-se-ke-gratulaci
Z toho vyplývá, že zřejmě nahlásil někdo jiný – to ke konstrukcím některých fantazií.
Gratulace patří k místní tradici a stejně jako briketka, jsem očekával, že ji admini vrátí. Jinak Vláďu respektuji, jen jsem decentně naznačil, že už bylo gratulováno celkem 6× a vícenásobný profil mu jen zbytečně škodí na renomé. Navíc jsem nic neodhalil, sám to několikrát uvedl.
A metafora o pískovišti by měla být také o fér hře a ne o podvádění a'la bolak/kosaaaak a řada dalších „šikulů“, jak jednou eufemisticky použil Paroubek.
I kdyby nebylo kodexu, jsou věci, které prostě slušní lidé nedělají.
Snažím se to formulovat zcela korektně a bez jakékoliv subjektivní podjatosti, jíž se tady u mnohých příspěvků jen hýří.

fcoop

Historie se,jak to tak vypadá,opakuje.
Zase starej,dobrej Vilík, a jeho „Mnoho povyku pro nic“.
Je to únavné.Vždy! a všude! se najde někdo,kdo má zřejmě neodolatelnou chuť manipulovat s ostatními.
Jsme jak malí haranti,co se hašteřej o kyblíček na pískovišti v domnění,že pískoviště je nějak zásadně důležité.
No – pro někoho je,pro někoho ne.
Takové pískoviště by mělo fungovat pro radost ze stavění báboviček,ne pro rozpoutání
3. Pískovičko­vé Války.

Přesně proto jsem to tady zabalil.Před časem.
Tenkrát jako „bubca“ – jak bystře odhalil a zveřejnil doktor.
Třeba se bude historie opakovat.

Ale co – svět je relativně veliký a pískovišť je spousta.Průser je ale v tom,že se vždy najde někdo,kdo je přesvědčený,že umí bábovičky nejlépe.

http://www.you­tube.com/watch?v=YD­JXDvETbhA

Sůwa

fcoop gratuluji a kdybys potřeboval půjčit lopatičku, půjčím plechovou. Někdo by s ní měl občas dostat přes hlavičku, aby přestal dělat vlny a věnoval se vlastním bábovičkám.

anonym

Ja nabizim kladivo. -iv-

bolak

to je odkaz na gratulaci ke stříbru žalobníčku, tohle je ke zlatu

briketka10

Vlku z lesa přáníčko zůstalo v archívu, ale myslím, že každému tenkrát zmizely bodíky a já pořád nevím proč bylo smazáno ??

anonym

Briketko, protoze se jedna o naseho Fcoopicka ! Ten patri zde mezi oblibene a to " nekdo " neunesl ! 🙂 -iv-

briketka10

jo a proto ho někdo odnesl žejo :))

anonym

Nekdo ho chtel rovnou splachnout , ale pravda zvitezila a fcoopik vyplaval. 🙂 Hezky jste to napsala.

  • iv-

annas

Gratuluji.