Miroslavst

Budeme fasovat majáčky na auta nebo jak se to bude řešit? Jak to myslel?

Není třeba tolik nemocnic jako za císaře pána, máme přece auta, říká Schwarzenberg.
To budeme fasovat modrý majáčky na auta, abychom se rychle dostali do nemocnice? Jak to myslel?

Nejlepší odpověď
takhlene

nedělejte z toho vědu,do těch Beřkovic si kliďo píďo dojedete autobusem

Další odpovědi
anonym

no jestli myslel majáčky tak hlavně a jen pro ně,pro nás né,a to že máme auta,taky myslel jen ty ve sněmovně,já znám plno lidí co auto nemají,z toho vyplývá že myslel hlavně jen na sebe na nás né

ReHu

Netuším.
Asi až mi bude hooodně zle, třeba zlomená noha nebo uříznutý prst na cirkuli – to se svěle řídí auto.
Nebo můžu jít před barák, nebo pár km na hlavní silnici a stopovat.

led

Zle ste počúvali. Nemyslel nemocnice. Tie autá na dovezú priamo na cintorín. A hrobníci nepýtajú tak vysoké platy 🙂

tom004

Třeba to myslel tak,že se stejně v těch autech vybijeme,tak k čemu nemocnice.

vrtula

Možná skončíme jako v Mosvě s kyblíkama na střechách