TheOriginal

Bude zlomená ruka jako dříve?

Ahoj. V sobotu jsem byla na výšlapu a spadla jsem ze svahu dolů na asfalt. Mám zlomený loket, a naražené předloktí a zápěstí, včera mě se sádrou pustili domů z nemocnice. Chci se zeptat, bude ta ruka ohebná jako dříve? Závodně píšu na klávesnci – letos mě čeká mnoho soutěží a mistrovství světa a také závodně párově tančím, ráda bych se nadále věnovala svým zájmům. Budu ráda za vaše případné zkušenos´ti.

Nejlepší odpověď
Funna

po úrazu to není nikdy jako dříve…záleží jak dobře ti to sroste…ale při správné rehabilitaci, by to nemělo mít vliv…max. tě začně staré zranění po námaze dřív bolet…

Další odpovědi
david22

Pokud se nepoškodily nervy, nemělo by to mít na funkci vliv.
Staré zranění při námaze někdy pobolívá, zvláště ve vyšším věku a také při změně počasí.

bolak

To záleží kde přesně a jakým způsobem sis to nalámala. Kloub není kost, ta se spraví clekem bez následků. Na zbytek se můžeš zeptat svýho lékaře, ale myslím že taky bude mlžit, ono je z jeho pohledu lepší když řekne „to se nedá přesně povědět, jen čas ukáže“ a nakonec bude ruka stoprocentní, než když řekne „ruka bude jako nová“ a po tejdnu ti upadne.

Jo, a to sem se chtěl zeptat, a brečelas?